ČKS SKI Jilemnice
Nové stanovy klubu NOZ k připomínkování PDF Tisk
Napsal Stanislav Henych   
Neděle, 30 Srpen 2015 05:23

 

Nový občanský zákoník přinesl novinky i do oblasti občanských sdružení a je třeba přepracovat i stanovy spolku. Výbor klubu předkládá návrh k široká diskuzi i pro všechny členy. Připomínky je možné zasílat do 30. září 2015 Michalovi Kučerovi nebo Yvetě Hladíkové. Následně se provede finální podoba, kterou budeme schvalovat na podzimní valné hromadě a následně necháme všechny změny zaregistrovat na rejstříkovám soudu. Stanovy jsou v příloze.

 

 

Přílohy:
SouborPopisVelikostZměněný
Stáhnout tento soubor (Stanovy NOZ k připomínkování 30.8.15.doc)Stanovy NOZ k připomínkování 30.8.15.doc 57 Kb30.8.2015
Aktualizováno Neděle, 30 Srpen 2015 10:59
 
Mladí lyžaři v létě nespí - Stříbrňák 2015 PDF Tisk
Napsal Václav Korbelář   
Sobota, 29 Srpen 2015 13:36

Stříbrný rybník 2015 209

Od neděle 16. srpna do pátku 21. srpna se uskutečnilo soustředění mladých jilemnických lyžařů  na tradičním místě v kempu u Stříbrného rybníku u Hradce Králové.
V letošním roce se na tradiční místo prázdninového soustředění jilemnických lyžařů vydalo celkem 49 sportovců a 10 členů doprovodu. Sportovci byli rozděleni do tří tréninkových skupin podle věku, nejvíce dětí bylo letos ve věku 6-10let - členů naší lyžařské přípravky, druhou skupinu tvořily děti z kategorií mladších a staršího žactva a příkladem pro všechny mladší byla i tréninková morálka a účast několika sportovců z kategorie dorostu. Všechny skupiny trénovaly pod vedením svých trenérů a početná skupinu přípravky byla podpořena i účastí několika pomocníků z řad rodičů, kteří si na takovouto akci neváhají vzít vlastní dovolenou. Všem patří velké poděkování.

Co děti zvládly?
Ty nejstarší nejprve cestu na kole na Stříbrňák a v pátek zpět - cca 78km, ty mladší poloviční cestu po úžasné cyklostezce podél Labe z Kuksu do HK také tam i zpět, 3-4 tréninky na kolečkových lyžích nebo bruslích zpestřených hlavně cvičeními na techniku, rovnováhu a další dovednosti na bruslích s využitím všech možných pomůcek, každodenní pestré herní rozcvičky, mnoho různých běžeckých a pohybových her (zde byl vrcholem připravený obratnostní skikros s během mezi stromy, přeskoky mnoha překážek i lehce rozvodněného potoka, pojatý přesně podle pravidel závodů ve sprintu s rozběhy i finálovými běhy ve čtveřicích), děti absolvovaly 1-2 běžecké tréninky po úžasných cestách v hradeckých lesích nebo v kempu formou stopované nebo orientačního běhu, ty nejstarší absolvovaly trénink i na nedalekém atletickém hřišti. Všichni jsme letos netradičně navštívili městské lázně s aquaparkem a 50m bazénem, navečer si zahráli několik hodin fotbálku, přehazované, vybíjené a dalších her s míčem, nejmladší děti musely zvládnou i noční stezku odvahy  a ty starší si při ní zase vyzkoušely roli strašidel.
Všichni vše obdivuhodně zvládali a patří jim poděkování za snahu, slušné chování i perfektní přístup ke všem sportovním aktivitám. Děti si odnáší nejen spoustu zážitků, ale i fyzickou zdatnost a odolnost, kterou využijí v  další části podzimní přípravy, v přespolních bězích a jistě i v zimních lyžařských závodech.

Toto soustředění bylo vrcholem letošní společné letní přípravy. Společně jsme se dětmi setkávali při  úvodním prázdninovém týdnu tréninků (minisoustředění) v Jilemnici a dále při celkem deseti dopoledních trénincích v dalším průběhu léta, ktetré navštěvovalo okolo 10 -20 dětí.  Mnohé děti absolovaly spoustu sportovních táborů nebo kempů a užily si letošních krásných prázdnin pohybem. 
Prostě lyžaři nemohou spát a odpočívat ani v létě.

Fotogalerie z akcí mladšího a staršího žactva jsou na níže uvedeném odkazu:

https://plus.google.com/photos/117708369578819744785/albums/6188395777016714641

Další fotky budeme postupně dodávat.

Za trenéry přípravky, žactva i dorostu sepsal Vašek Korbelář

Aktualizováno Sobota, 29 Srpen 2015 14:11
 
ŠUMAVSKÝ DVOJBOJ PDF Tisk
Napsal Václav Haman   
Pátek, 28 Srpen 2015 21:19
 

Na Šumavě se v dnech 21. a 22. sprna pokusili zavzpomínat na zimu, motivovat pořadatele závodů, ale především chtěli závodníky nechat závodit. Jeli se dva závody na kolečkových lyžích volnou technikou a závodníci z ČKS SKI Jilemnice u toho nesměli chybět. Při pátečním podvečeru se v areálu Vodník ve Vimperku jelo kritérium na 3 – 5 kilometrových kol, do kterého se kvalifikovalo vždy šest závodníků v kategorii na základě dvou kvalifikačních jízd. Druhý se den se jel druhý ročník velmi těžkého závodu „O pohár Krušlovského medu“ na 18, respektive 24 km mezi vískami Vacovice a Krušlov. Naši závodníci se závodů účastnili pro zpříjemnění cesty na soustředění v italském Livignu a přesto z toho, v poměrně slušné konkurenci, byla řada pěkných výsledků. Z vítězství se radovala Sandra Schützová, a Kateřina Janatová. Druhé místo obsadili Adam Matouš a Karel Macháč a třetí dojeli v závodech Filip Herbs a Kateřina Janatová.

  
  sumava 1
sumava 2
 
sumava 3
 
 
soustředění RD OHN v Peci p/S PDF Tisk
Napsal Václav Haman   
Sobota, 15 Srpen 2015 18:53
pec p s 2
 

Mládežnická reprezentační družstva netrénovala v uplynulých dnech pouze v Norsku. V Peci pod Sněžkou se uskutečnilo ve dnech 8. - 14.8. i setkání družstva OH nadějí a několika vybraných závodníku. ČKS SKI Jilemnice měli reprezentovat tři sportovci, Pavlína Votočková bohužel před odjezdem onemocněla, tak se akce účastnili (oba na fotografii) pouze Adam Matouš a Dominik Břečka, který v průběhu června přestoupil ze SKI klubu Jablonce nad Nisou.

Všichni se nyní, stejně jako účastníci soustředění v Norsku, připravují v Jilemnici k odjezdu na závěrečné soustředění letošních prázdnin do italského Livigna. Během cesty do alp mají závodníci v plánu ještě závody na kolečkových lyžích na Šumavě. 

 
 
soustředění RDJ v Norsku PDF Tisk
Napsal Václav Haman   
Čtvrtek, 13 Srpen 2015 19:44
Mezinárodního soustředění pořádaného norským lyžařským svazem, za účasti dvanácti juniorských reprezentačních družstev z celého světa, se od 5. do 15. srpna účastní i členové reprezentačního družstva juniorů, závodníci  ČKS SKI Jilemnice Karel Macháč a Kateřina Janatová (oba na fotografii ze střediska Sjusjön během tréninku na kolečkových lyžích). Během pobytu závodníci absolvují kontrolní závody v běhu do vrchu, ve sprintu na kolečkových lyžích a řadu typicky severských tréninků jako jsou mnohahodinové běhy v bažinách, tréninky speciální síly a podobně. Po návratu z Norska a několika dnech odpočinku v Jilemnici oba pokračují na klubové soustředění juniorů a staršího dorostu v italském Livignu. 11868871 147447018924058 180010894 n
 
Aktualizováno Čtvrtek, 13 Srpen 2015 19:46
 
Svatba Václava Hamana a Lucie Vláškové 18. 7. 2015 PDF Tisk
Napsal Stanislav Henych   
Úterý, 21 Červenec 2015 21:12

Václave a Lucko,

všechno nejlepší a hodně štěstí při společné cestě životem vám přejí všichni SKIÁCI

Na lyžích 1
lyzari 2
 

S vlajkou 3

Aktualizováno Úterý, 25 Srpen 2015 20:56
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 28
ČKS SKI Jilemnice, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting