ČKS SKI Jilemnice
Stav tratí v Jilemnici na Hraběnce ve čtvrtek 16.2.2017 PDF Tisk
Napsal Petr Svoboda
Čtvrtek, 16 Únor 2017 10:46

Díky pravidelné úpravě rolbou a nočním mrazům jsou závodní tratě na Hraběnce i přes vyšší denní teploty stále ve výborném stavu. Ve středu večer byla znovu projeta i trasa Buď fit na Kozinec.

Aktualizováno Čtvrtek, 16 Únor 2017 10:49

Český pohár v Jilemnici PDF Tisk
Napsal Václav Haman
Pondělí, 13 Únor 2017 09:03

cp dorostu a dospelych 20 20170211 1357601341

cp dorostu a dospelych 24 20170212 1829145992

Znovu po mnoha letech se ve dnech 11. a 12. února uskutečnilo, za opravdu zimního počasí,  další kolo Českého poháru dorostu a dospělých v běhu na lyžích na tratích na Hraběnce.  V sobotu byl na programu "servismansky" nejnáročnější závod sezóny - skiatlon. V neděli potom novinka letošního roku, závod v tzv. norském sprintu. Kdy se závodí ve třech blocích a všech 30 postupujících do rozjížděk závodí až do konce. Pokus to byl, ze všech možných pohledů, úspěšný.

Závodníci ČKS SKI Jilemnice získali devět umístění na stupních vítězů. Další tři medailová umístění přidali biatlonisté startující v barvách ČKS SKI Jilemnice. A ukázali, že je velká škoda účastnit se pouze jednoho - nedělního - závodu.

V soutěžích družstev se v průběžných pořadích umísťují naše družstva vždy velmi vysoko, ale současný stav je opravdu těžko uvěřitelný.

Fotogalerie sobota, neděle.

Chtěl bych touto cestou poděkovat všem kteří se podíleli na přípravě a průběhu velmi úspěšných závodů. Jsem rád, že po letech se podařilo domácí vrcholný závod uspořádat v Jilemnici na standartních závodních tratích na Hraběnce. Je to i díky sponzorům, podpoře města a pomoci a tolerance zemědělců.

Blahopřeji trenérům a závodníkům k výborným výsledkům.

Mgr.Stanislav Henych, předseda klubu

IMG 6955
IMG 6970
IMG 6976
Přílohy:
SouborPopisVelikostZměněný
Stáhnout tento soubor (20170211Jilemnice-vysledky.pdf)20170211Jilemnice-vysledky.pdf 101 Kb11.2.2017
Aktualizováno Pondělí, 13 Únor 2017 20:40

Stav tratí v Jilemnici na Hraběnce v pátek 10.2. 2017 PDF Tisk
Pátek, 10 Únor 2017 11:50

Ve čtvrtek večer byly rolbou projety všechny tratě v okolí Jilemnice, tedy trasa Jilemnické 50 a trasa Buď fit. Jsou upravené na klasiku i bruslení. Ledovatý povrch, který na nich byl po oblevě a následných mrazech, rolba rozfrézovala a lyžování je opět pěkné. Závodní tratě na Hraběnce jsou připravené na víkendové závody ČP dorostu a dospělých, dnes na nich probíhá oficiální trénink, v sobotu se pojedou závody ve skiatlonu a v neděli závody ve sprintu. Provoz na závodních tratích bude tedy o víkendu omezen.

Lízátkové závody v neděli 5.února 2017 na Hraběnce - výsledky PDF Tisk
Neděle, 05 Únor 2017 17:21

Lízátkové závody proběhli za účasti 175 dětí, z toho 61 předškolních.

Fotogalerie zde.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (Výsledky - Lízátka 2017.pdf)Výsledky - Lízátka 2017.pdf 61 Kb5.2.2017
Aktualizováno Neděle, 05 Únor 2017 18:44

Na zadovském slunci se leskly mistrovské medaile PDF Tisk
Úterý, 31 Leden 2017 06:06
DSC 0178

MČR dorostu v běhu na lyžích se uskutečnilo na šumavském Zadově. Na tratích, které dokonce v roce 1983 přivítaly závod světového poháru se závodilo o víkendu pouze klasickou technikou, v sobotu proběhly hromadné starty na 4, 5, 5 a 7 km, v neděli pak sprinty dvojic.

Pavlína Votočková vybojovala titul mistryně ČR v běhu 5 km a spolu s Hanou Trojanovou získaly bronzové medaile ve sprintu dvojic.

Marie Rysulová veze ze Zadova dokonce dvě zlata, druhý titul ze sprintu dvojic s Kateřinou TůmovouKateřina Svobodová vybojovala stříbro  a bronz.

V závodě jednotlivců se do první desítky v konečném pořadí vešli Tůmová 4. , Trojanová 7., M. Schütz 10., ve sprintech dvojic pak Pokorný- Holman 4., Lukeš – Provazník 5., Břečka – M. Schütz 8., Prášek – Vyšanský 10.  Fotografie z víkendu na Zadově naleznete zde.

Dalším republikovým závodem pro dorostence i  dospělé je domácí ČP a všichni doufáme, že vydrží sníh v Jilemnici a po dlouhé době se pojede skutečně na domáchích tratích.

Aktualizováno Úterý, 31 Leden 2017 08:28