Napsal Václav Haman
Pondělí, 13 Únor 2017 09:03

cp dorostu a dospelych 20 20170211 1357601341

cp dorostu a dospelych 24 20170212 1829145992

Znovu po mnoha letech se ve dnech 11. a 12. února uskutečnilo, za opravdu zimního počasí,  další kolo Českého poháru dorostu a dospělých v běhu na lyžích na tratích na Hraběnce.  V sobotu byl na programu "servismansky" nejnáročnější závod sezóny - skiatlon. V neděli potom novinka letošního roku, závod v tzv. norském sprintu. Kdy se závodí ve třech blocích a všech 30 postupujících do rozjížděk závodí až do konce. Pokus to byl, ze všech možných pohledů, úspěšný.

Závodníci ČKS SKI Jilemnice získali devět umístění na stupních vítězů. Další tři medailová umístění přidali biatlonisté startující v barvách ČKS SKI Jilemnice. A ukázali, že je velká škoda účastnit se pouze jednoho - nedělního - závodu.

V soutěžích družstev se v průběžných pořadích umísťují naše družstva vždy velmi vysoko, ale současný stav je opravdu těžko uvěřitelný.

MČR smíšených družstev dorostu - průběžné 1.místo

MČR smíšených družstev dospělých - 1.liga - průběžné 1.místo

Superpohár žactva, dorostu a dospělých - průběžné 1.místo

Výsledky jednotlivců níže pod odkazem:

1.místo: Marie Rysulová (skiatlon), Kateřina Tůmová (sprint), Kateřina Janatová (sprint)

2.místo: Sandra Schützová (skiatlon), Kateřina Janatová (skiatlon), Tomáš Lukeš (skiatlon)

3.místo: Kateřina Tůmová (skiatlon), Filip Schütz (skiatlon), Tomáš Lukeš (sprint)

4.místo: Kateřina Svobodová (skiatlon), Adam Matouš (skiaton), Dominik Břečka (sprint)

5.místo: Tomáš Holman (sprint)

6.místo: Hana Trojanová (sprint), Adam Matouš (sprint)

7.místo: Marie Rysulová (sprint), Adam Prášek (sprint), Filip Schütz (sprint)

8. místo: Dominik Břečka (skiatlon), Michael Schütz (sprint)

9.místo: František Kožnar (sprint)

10.místo: Adam Prášek (skiatlon)

11.místo: Tomáš Holman (skiatlon), Hana Trojanová (skiatlon)

12.místo: Kateřina Svobodová (sprint)

Z výsledků biatlonistů, k nimž gratulujeme:

Ema Pokorná (2.místo sprint), Renata Trejbalová (3.místo sprint), Václav Hrouda (2.místo sprint)

Aktualizováno Pondělí, 13 Únor 2017 09:08