DSC 0076

DSC 0113
DSC 0172

DSC 0015

Po téměř týdenní oblevě během jarních prázdnin se v Jablonci n/N uskutečnily závody Českého poháru dorostu a dospělých, pro které byl závod zároveň mezinárodním FIS Slavic cupem. Tratě, jejich parametry, úprava a celá organizace závodu byla typicky "jablonecká", přesto se našim závodníkům dařilo. Dlužno  dodat, že tréninková skupina trenérů Hamana a Randáka zažila již úspěšnější "prodloužené" víkendy. V pátek 24.2. byl na programu prolog volnou technikou, v sobotu 25.2. závod s intervalovým startem a v neděli 26.2. stíhací závod sečtných odstupů znovu volnou technikou. Přehled výsledků:

2.místo: Kateřina Tůmová (prolog, klasika, stíhačka), Tomáš Lukeš (stíhačka)

3.místo: Adam Matouš (klasika, stíhačka), Pavlína Votočková (stíhačka)

4.místo: Adam Matouš (prolog), Dominik Břečka (prolog), Tomáš Holman (prolog), Pavlína Votočková (klasika), Marie Rysulová (prolog)

5.místo: Karel Macháč (prolog, klasika), Filip Schütz (stíhačka), Tomáš Lukeš (klasika)

6.místo: Filip Schütz (klasika), Kateřina Svobodová (prolog)

Speciální poděkování patří závodnicím ligového družsta Kristýně Kožnarové a Anně Čechové, které zaskočily za nemocné (Kateřna Janatová) a na MS do Lahti nominované (Sandra Schützová) kamarádky. Boj o obhajobu ligové vítězství  a ojedinělý hattrick (dorost, 1.liga, superpohár) myslíme vážně. Fotografie ze závodu na našem fb

Aktualizováno Pondělí, 27 Únor 2017 07:55