Jesenický dvojboj na kolečkových lyžích PDF Tisk
Napsal Václav Haman
Pondělí, 06 Srpen 2018 19:46
IMG 1818

Závodníci ČKS SKI Jilemnice se  ve dnech 4. a 5. srpna předvedli v Jeseníkách ve výborné formě v rámci serie závodů na kolečkových lyžích -   Efisan Skiroll Classics. V sobotu se konal výjezd z Hvězdy na Praděd a v neděli výjezd k horní přečerpávací nádrži Dlouhé Stráně.

Náš "adoptivní" závodník  Lukas Platil, který se v rámci letní "stáže" připravuje s jilemnickou skupinou  juniorů, dvakrát zvítězil. Honza Čech obsadil 2. a 6. místo, Tomáš Lukeš 3. a 4.místo. Hana Trojanová přidala 4. a 5.místo v kategorii žen. V sobotním závodě dorostenců obsadil Tomáš Holman 2.místo a Marie Rysulová vyhrála. Všem gratulujeme ...

Muztag Ata PDF Tisk
Pátek, 13 Červenec 2018 19:56
3daf6cff-ba50-458b-9331-d67ad9ffc3a8

d188f6e6-c761-43ff-8b11-bdba27683a15

Mimořádného úspěchu dosáhl nový trenér SpS Jilemnice Filip Herbs. Před několika dny se dostal nejvýše kam se jilemnický lyžař podíval - na vrchol hory Muztag Ata, který je ve výšce 7546 m n.m. Gratulujeme a přejeme klidnou, bezpečnou a příjemnou cestu zpět k tréninku mládeže ...
Aktualizováno Pátek, 13 Červenec 2018 19:57

Soustředění Kranjska Gora / Planica PDF Tisk
Čtvrtek, 05 Červenec 2018 19:08
IMG 1270 kopie

IMG 1400 kopie

36199977 10213928553106499 2439510289910071296 n kopie

O kolečkových lyžích, vysokohorské turistice, posilování a také o lyžování na sněhu bylo první letošní soustředění SCM Jilemnice ve slovinském alpském středisku Kranjska Gora, kterého se, krom závodníků ČKS SKI Jilemnice, účastnili i závodníci z Vrchlabí a na trénikny se přidávali i žáci SG Jablonec n/N. Více fotografií zde

Novák a Janatová vítězi skiáckého trojboje PDF Tisk
Neděle, 10 Červen 2018 20:03
IMG 1201 2

IMG 1205 2

Ve dnech 9. a 10. června se v novém areálu Hraběnka uskutečnil skiácký trojboj. Šlo o závody, ketré byly zároveň i kontrolním srazem reprezentačních družstev a závodníků zařazených v systému podpory talentované mládeže (SCM) ÚBD SLČR.

V sobotu dopoledne se závodilo na atletickém stadionu v běhu na 1500m a 1000m. Odpoledne se již závodníci postavili na kolečkové lyže. Na programu totiž byl tzv. norský sprint klasickou technikou. V neděli dopoledne se odehrál závod volnou technikou s intervalovým startem.

Z domácích závodníků se v celkovém hodnocení nejlépe dařilo Kateřině Tůmové, která vyhrála mezi dorostenkami, Sandře Schützové, která obsadila třetí místo mezi ženami. Mezi dorostenci obsadil 6.místo Tomáš Holman a mezi muži 8.místo Adam Matouš. Veškeré výsledky jsou zde. Fotografie zde a zde. Video z akce zde

Aktualizováno Středa, 13 Červen 2018 13:03

Preclíkové závody 27.5.2018 - výsledky PDF Tisk
Napsal Stanislav Henych
Neděle, 27 Květen 2018 16:24

V neděli 27.5. proběhly za krásného slunečného počasí Preclíkové závody na MTB kolech za rekordní účasti 179 startujících, z čehož bylo 29 malých závodníků na odrážedlech a malinkých kolech.

Fotogaleire zde.

Přílohy:
SouborPopisVelikostZměněný
Stáhnout tento soubor (3MTB 2018 Preclíkové závody Jilemnice Oficiální výsledky .pdf)3MTB 2018 Preclíkové závody Jilemnice Oficiální výsledky .pdf 92 Kb27.5.2018
Aktualizováno Úterý, 29 Květen 2018 08:39

Hraběnka - zahajovací závod PDF Tisk
Sobota, 26 Květen 2018 11:34

V rámci slavnostního otevření areálu Hraběnka proběhl v sobotu 26.5. "zahajovací závod. Vítězem mužské části se stal Fabián Štoček (ČKS SKI Jilemnice) a v ženské Kateřina Janatová (Dukla Liberec). Fabián byl zároveň historicky první závodníkem, který odstartoval sportovní dění v nově rekonstrulovaném areálu.  IMG 0888