Pozvánka na závod Jilemnice - Žalý v sobotu 22.9.2018 PDF Tisk
Napsal Stanislav Henych
Středa, 12 Září 2018 05:58

PLAKAT-2018-A3-BEZ

51. ročník běhu na Žalý bude v novém formátu, na náměstí v Jilemnici se ve 14:00 odstartují závody dospělých a dorostu na Křížovky a Žalý.

Letos se běží v novém formátu a odpadají žákovské kategorie nejmenších i běh zámeckým parkem.

Vyhlášení všech výsledků bude po ukončení závodu na Křížovkách.

!!! UPOZORNĚNÍ !!!

JE UZAVŘENÁ SILNICE DOLNÍ ŠTĚPANICE BENECKO. PROTO JE TŘEBA JET NA KŘÍŽOVKY PŘES VRCHLABÍ. ČASOVĚ JE TO JEN O MÁLO DELŠÍ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Přílohy:
SouborPopisVelikostZměněný
Stáhnout tento soubor (Propozice Žalý 2018 nové názvy.doc)Propozice Žalý 2018 nové názvy.doc 51 Kb12.9.2018
Aktualizováno Úterý, 18 Září 2018 08:41

Soustředění Stříbrný rybník 20. - 25.8.2018 začalo PDF Tisk
Úterý, 21 Srpen 2018 06:37

V pondělí ráno se vydala skupina 55 sportovců a 15 členů doprovodu na oblíbené letní soustředění Stříbrný rybník, kde jsou pěkné podmínky pro trénink jak v běhu, na kolečkových lyřích i na kole. Přemístění proběhlo jako obvykle ne kolech. Zdatnější jeli z Jilemnice, přípravka měla sraz na Kuksu, odkud pokračovali také na kolech. Několik foto z přepravy a následně bude příloha celé fotogalerie.

IMG 1818

Závodníci ČKS SKI Jilemnice se  ve dnech 4. a 5. srpna předvedli v Jeseníkách ve výborné formě v rámci serie závodů na kolečkových lyžích -   Efisan Skiroll Classics. V sobotu se konal výjezd z Hvězdy na Praděd a v neděli výjezd k horní přečerpávací nádrži Dlouhé Stráně.

Náš "adoptivní" závodník  Lukas Platil, který se v rámci letní "stáže" připravuje s jilemnickou skupinou  juniorů, dvakrát zvítězil. Honza Čech obsadil 2. a 6. místo, Tomáš Lukeš 3. a 4.místo. Hana Trojanová přidala 4. a 5.místo v kategorii žen. V sobotním závodě dorostenců obsadil Tomáš Holman 2.místo a Marie Rysulová vyhrála. Všem gratulujeme ...

Muztag Ata PDF Tisk
Pátek, 13 Červenec 2018 19:56
3daf6cff-ba50-458b-9331-d67ad9ffc3a8

d188f6e6-c761-43ff-8b11-bdba27683a15

Mimořádného úspěchu dosáhl nový trenér SpS Jilemnice Filip Herbs. Před několika dny se dostal nejvýše kam se jilemnický lyžař podíval - na vrchol hory Muztag Ata, který je ve výšce 7546 m n.m. Gratulujeme a přejeme klidnou, bezpečnou a příjemnou cestu zpět k tréninku mládeže ...
Aktualizováno Pátek, 13 Červenec 2018 19:57

Soustředění Kranjska Gora / Planica PDF Tisk
Čtvrtek, 05 Červenec 2018 19:08
IMG 1270 kopie

IMG 1400 kopie

36199977 10213928553106499 2439510289910071296 n kopie

O kolečkových lyžích, vysokohorské turistice, posilování a také o lyžování na sněhu bylo první letošní soustředění SCM Jilemnice ve slovinském alpském středisku Kranjska Gora, kterého se, krom závodníků ČKS SKI Jilemnice, účastnili i závodníci z Vrchlabí a na trénikny se přidávali i žáci SG Jablonec n/N. Více fotografií zde

Novák a Janatová vítězi skiáckého trojboje PDF Tisk
Neděle, 10 Červen 2018 20:03
IMG 1201 2

IMG 1205 2

Ve dnech 9. a 10. června se v novém areálu Hraběnka uskutečnil skiácký trojboj. Šlo o závody, ketré byly zároveň i kontrolním srazem reprezentačních družstev a závodníků zařazených v systému podpory talentované mládeže (SCM) ÚBD SLČR.

V sobotu dopoledne se závodilo na atletickém stadionu v běhu na 1500m a 1000m. Odpoledne se již závodníci postavili na kolečkové lyže. Na programu totiž byl tzv. norský sprint klasickou technikou. V neděli dopoledne se odehrál závod volnou technikou s intervalovým startem.

Z domácích závodníků se v celkovém hodnocení nejlépe dařilo Kateřině Tůmové, která vyhrála mezi dorostenkami, Sandře Schützové, která obsadila třetí místo mezi ženami. Mezi dorostenci obsadil 6.místo Tomáš Holman a mezi muži 8.místo Adam Matouš. Veškeré výsledky jsou zde. Fotografie zde a zde. Video z akce zde

Aktualizováno Středa, 13 Červen 2018 13:03