ČKS SKI Jilemnice
Lyžuj lesy 2020 - Benecko
Napsal Michal Kučera   
Úterý, 18 Únor 2020 14:31

Protože nelze v nejbližších dnech očekávat zlepšení sněhových podmínek v Jilemnici, výbor ČKS SKI rozhodl o uspořádání závodu Lyžuj lesy na Benecku. Termín úterý 3. března. Propozice a formulář na přihlašování najdete v příloze. 

Přílohy:
SouborPopisVelikostZměněný
Stáhnout tento soubor (přihláška LL 2020.xlsx)přihláška LL 2020.xlsx 13 Kb18.2.2020
Stáhnout tento soubor (Propozice LYŽUJ LESY 2020.pdf)Propozice LYŽUJ LESY 2020.pdf 357 Kb18.2.2020
Aktualizováno Úterý, 18 Únor 2020 14:32
 
Gratulace Charvátové do Itálie
Napsal Karel Randák   
Pondělí, 17 Únor 2020 09:32

Gratulujeme Lucii Charvátové, člence ČKS SKI Jilemnice k zisku bronzové medaile ve sprintu na MS v biatlonu v italské Anterselvě. 

 
Tomáš Lukeš 3. na OPA Cupu
Napsal Karel Randák   
Pondělí, 10 Únor 2020 15:48

Lukeš OPA 2020 Tarvisio 500x380

Tomáš Lukeš obsadil v sobotním závodě kontinentálního poháru OPA v italském Tarvisiu výborné 3.místo mezi juniory.
Dařilo se i ostatním Jilemničákům, zde je jejich bilance: Sandra Schützová (14-8-15), Kateřina Tůmová (31-23-26), Michael Schütz (--35-31) a naše odchovankyně Kateřina Janatová po  vítězství ve sprintu přidala druhé místo v sobotní klasice a sedmé v nedělním skejtu.
 

Aktualizováno Pondělí, 10 Únor 2020 15:57
 
Odložení závodů
Napsal Michal Kučera   
Úterý, 04 Únor 2020 15:23

Vzhledem k nepříznivému vývoji počasí jsme se rozhodli Lízátkové závody a závody Lyžuj lesy odložit. O náhradních termínech konání budeme včas informovat.

Aktualizováno Středa, 05 Únor 2020 13:40
 
MČR dorostu a dospělých
Napsal Karel Randák   
Pondělí, 03 Únor 2020 10:10

20200201 140027

ČR v běhu na lyžích v Novém Městě na Moravě bylo jedním z vrcholů letošní běžecké sezóny. Závodilo se ve sprintech klasicky, v sobotu volně s intervalovými starty a v neděli opět klasicky s hromadnými starty. Po celou dobu panovalo na tratích jarní počasí - tploty nad nulou, účastníky zkrápěl déšť, v neděli byl z důvodu špatné sjíznosti tri start o 90´ posunut.

Tři zlaté medaile si přivezl junior Tomáš Lukeš (1-1-1), stříbro a bronz Michael Schütz (9-2-3), dvakrát bronzová byla Sandra Schützová (4-3-3), jednou  bronzová Kateřina Tůmová (10-3-6),  a Lucie Paulusová (skate).

Abychom však nehodnotili pouze medaile. I další sportovci dosáhli velmi dobrých výkonů nebo si zajeli dosud nejlepší výsledek či ukázali rostoucí sportovní výkonnost: Kateřina Svobodová, Ondřej Pilař, Marek Pavlíček, Barbora Zatloukalová.

Kateřina Tůmová a Michael Schütz se svými výsledky nominovali na další kolo OPA Cupu v Piancavallu (IT).

Výsledky celého víkendu najdete zde

Aktualizováno Pondělí, 03 Únor 2020 23:03
 
Nejúspěšnější sportovec okresu Semily za rok 2019
Napsal Karel Randák   
Pondělí, 03 Únor 2020 09:51

Vyhlášení tradiční ankety proběhlo ve středu 29.1.2020 v Kulturním domě Jilm v Jilemnici a na pódiu byli opět častými hosty naši sportovci:

 

Dospělí - jednotlivci: 1.  Koudelka Roman (LSK Lomnice n. P., skoky na lyžích), 2. Hák Zdeněk (TJ Spartaky Rokytnice n. J., horolezectví), 3. Portyk Tomáš (LSK Lomnice n. P., severská kombinace), 4. Hornig Vítězslav (KB Jilemnice, biatlon), 5. Kožíšek Čestmír (LSK Lomnice n. P., skoky na lyžích), 6. Navrátilová Veronika (TJ Turnov, musher klub), 7. Oma Jakub (TJ Turnov, radiový orientační běh), 8. Schützová Sandra (ČKS SKI Jilemnice, běh na lyžích), 9. Jiroušová Šárka (SDH Poniklá, požární sport), 10. Egrt Josef (AC Turnov, atletika).

Slavnostní vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec okresu Semily za rok 2019<br />Autor: Petr MendřickýDospělí - kolektivy: 1. ČKS SKI Jilemnice (běh na lyžích, smíšené družstvo), 2. ČKS SKI Jilemnice (běh na lyžích, štafeta žen Schützová, Votočková, Trojanová), 4. ŠK Zikuda Turnov (šachy, družstvo mužů), 5. Ski klub Masters Rokytnice n. J. (sjezdové lyžování).

Mládež - jednotlivci: 1. Šafář Jakub (AC Turnov, atletika), 2. Votočková Pavlína (ČKS SKI Jilemnice, běh na lyžích), 3. Hlaváč Filip (TJ Sokol Jablonec n. J., skiboby), 4. Rysulová Marie (ČKS SKI Jilemnice, běh na lyžích), 5. Hák Petr (KB Jilemnice, biatlon), 6. Karlová Anna (OK Jilemnice, orientační běh), 7. Hanyk Michal (AC Turnov, atletika), 8. Lukeš Tomáš (ČKS SKI Jilemnice, běh na lyžích), 9. Svatoš Lukáš (TJ Spartak Rokytnice n. J., sjezdové lyžování), 10. Voborníková Tereza (KB Jilemnice, biatlon).

Mládež - družstva: 1. ČKS SKI Jilemnice starší dorostenky (běh na lyžích, štafeta starších dorostenek - Tůmová, Svobodová, Rysulová, ), 2. ČKS SKI Jilemnice družstvo (běh na lyžích, družstvo žáci, dorost a junioři), 3. SKP Harrachov (štafeta, biatlon), 4. TJ Jiskra Harrachov (družstvo žákyň, skoky a severská kombinace), 5. TJ Semily (družstvo juniorů, kanoistika).

Hendikepovaný sportovec: 1. Kmochová Tereza (TJ Jiskra Harrachov, sjezdové lyžování), 2. Ponocný Matěj (Ski klub Rokytnice n. J., sjezdové lyžování).

Trenéři - profesionálové: 1. Portyk Tomáš st. (LSK Lomnice n.P., skoky na lyžích), 2. Holubec Tomáš (KB Jilemnice, biatlon). Amatéři: 1. Reichl Miroslav (AC Turnov, atletika), 2. Mareš Jakub (TSC Turnov, judo).

Masters: 1. Krejčí Vladimíra (Ski klub Masters Rokytnice n. J., sjezdové lyžování), 2. Čech Petr (KB Jilemnice, biatlon).

Síň slávy:
Hrbek Ivo - TJ Spartak Rokytnice n. J., fotbal
Kučera Petr - ČKS SKI Jilemnice, běh na lyžích
Hrubý Oldřich in memoriam - ČKS SKI Jilemnice, běh na lyžích
Kuřík Vít - SK Studenec, fotbal

Aktualizováno Pondělí, 03 Únor 2020 23:04
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 3 z 68

Nadcházející akce

Více...

Partneři klubu

  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
ČKS SKI Jilemnice, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting