Info trenérů
Prázdniny-info...
Napsal Jan Horák   
Pondělí, 21 Prosinec 2020 15:15

Zdravíme...

Poslední trénink před vánočními prázdninami  v úterý...

 

Úterý 22.12.-sraz 15,00 na Hraběnce u buněk!!!

Běh-hry...Šátek na krk,čelenka,čepice,rukavice...

 

Tréninky o prázdninách běžně neděláme,pokud by ale nahoře napadl sníh,

udělali bychom něco o vánočních prázdninách s tím,že byste nám děti

nahoru dovezli a my bychom si tam společně zalyžovali...

Společný autobus, díky situaci, zatím není možný.

Info bychom dali na Whatsup...

 

Pokud by se zpřísnila nějak výrazně opatření a museli bychom opět

činnost úplně zarazit(už takhle bychom měli trénovat pouze v 6 lidech).

Opět bychom dali info na Whatsup...

 

Užijete si prosím v klidu a  hlavně ve zdraví vánoční svátky a věřme,

že po prázdninách bude líp jak se sněhem, tak stím spropadeným Covidem...

 

Hodně sil a pevné zdraví do Nového roku přejí trenéři

Hory,Katka,Adéla...

Aktualizováno Pondělí, 21 Prosinec 2020 16:19
 
Kontakty trenéři:
Napsal Karel Randák   
Čtvrtek, 12 Listopad 2020 22:01
Václav Haman  vedoucí trenér SCM Jilemnice
 
tel.: +420 725 346 444

 

 

Filip Herbs   vedoucí trenér SpS Jilemnice

 

mail: 

 
tel.: +420 774 233 474

 

 
Tréninky mladší žactvo - 19.10.-25.10.20
Napsal Hana Trojanová   
Úterý, 20 Říjen 2020 09:41
Vzhledem k současné situaci rozdělujeme sportovce do menších skupinek a trénink bude kratší, sraz nebude u buněk, místo srazu vždy uvedeno u konkrétní skupinky sportovců - podrobně viz mail.
V případě "lijáku" se trénink ruší - nelze jít do tělocvičny, lehký déšť nám při tréninku nevadí :)
tréninky tento týden:

Úterý - rozcvičení, orientační běh po Hraběnce

Čtvrtek - individuálně

Hanka a Věrka

 

Aktualizováno Pátek, 23 Říjen 2020 18:05
 
Oblečení dorazilo-tréninky koncem roku-soustředění + závody
Napsal Jan Horák   
Pátek, 11 Prosinec 2020 14:56

Ahoj přípravko...

Dorazilo týmové oblečení...

Mám ho komplet u sebe v obchodě,prosím,co nejdříve vyzvrdněte.

V příloze pod článkem tabulka,mrkněte kdo co máte a za kolik objednáno

a přineste mi to prosím v hotovosti a přesně...Děkuji...

 

Soustředění odkládáme,do konce roku nebude možné zrealizovat

Vzhledem k vývoji situace musíme bohužel definitivně zrušit soustředění.

Nebo možná spíše odložit.Pokud by se situace během další části zimy vylepšila,

pojedeme klidně v lednu,únoru nebo březnu,aby děti o soustředění nepřišly...

 

Závody 19.12. budou pravděpodobně zrušeny...Tréninky se pokusíme zachovat...

Velká cena Jilemnice na Mísečkách,kde si naše děti mohly 19.12.zazávodit,

na 99% neproběhne a to jak z nedostatku sněhu,tak díky posunutí do stupně 4.

S tím souvisí i opětovné omezení tréninků.

Příští týden ale ještě pojedeme statečně a naplno!!!

A uvidíme , jak se to vyvine v dalších dnech...

 

 

Čt 17.12. Místo tréninku fasování lyží!!!

Sraz 14,15 u družiny,půjdeme do školy vyfasovat lyže kameňačky...

Běžně fasuje pouze starší skupina,ale půjdeme všichni.

pokud zbydou nějaké malé kameňačky i na menší děti,rozdáme jim

je pro případ horších sněhových podmínek...

Starší skupina-pokud chce někdo lepší lyže z klubu,sraz v 18,30

v klubovně ski-budova Tesca zboku od parkoviště-vchod do peč.domu.

Bude otevřeno nebo volejte tel.Všichni musí mít roušku!!!

Menších lyží je málo,klub má lyže až pro starší závoďáky,

ale zkusíme,zda nám tam něco pásne.Přijďte:

Malínský,Býma P.,Horáček,Rychtrová,Janata,Bárta,

Holubcová Ter.,Šlechta,Horák,Pospíchalová,Šulc V.,Šulc K.

Ledvina

 

Přílohy:
SouborPopisVelikostZměněný
Stáhnout tento soubor (2020-objednávka-ATEX-SKIJ-CENY.xlsx)2020-objednávka-ATEX-SKIJ-CENY.xlsx 17 Kb11.12.2020
Aktualizováno Středa, 16 Prosinec 2020 14:59
 
Tréninky mladší žactvo 12.10. - 18.10.20
Napsal Hana Trojanová   
Pondělí, 12 Říjen 2020 08:01
Tréninky tento týden:
 

Úterý - 14.15- 16 hod sraz u školy (15.20 u buněk) - kolečkové brusle - sebou brusle, helmu, hůlky, pití, v případě mokré dráhy běh a hry na Hraběnce

Čtvrtek - individuálně běh 30 min, doma 5 kliků, 10 dřepů, protažení.

 

Nezapomeň věci na převlečení, v případě nachlazení či jiných potíží raději zůstaň doma :)

 

Hezký podzimní týden

Hanka a Věrka

Aktualizováno Středa, 14 Říjen 2020 16:27
 
objednávky oblečení ATEX 2020
Napsal Václav Haman   
Pátek, 18 Září 2020 09:08

Máte-li zájem o nákup oddílového oblečení ATEX (viz příoha), napište svou objednávku buď příslušným trenérům, nebo na email:  do 27.9.2020. Předem moc děkuji, Václav Haman

Přílohy:
SouborPopisVelikostZměněný
Stáhnout tento soubor (2020_objednávka_ATEX_SKIJ (kopie).pdf)2020_objednávka_ATEX_SKIJ (kopie).pdf 56 Kb18.9.2020
Stáhnout tento soubor (CKS_SKI_Jilemnice_doplnky_A.pdf)CKS_SKI_Jilemnice_doplnky_A.pdf 61 Kb18.9.2020
 
Mimořádný úspěch jilemnických lyžařů na MČR staršího žactva 2011
Napsal Stanislav Henych   
Neděle, 27 Únor 2011 16:01

Vrcholem letošní lyžařské sezóny pro mladé lyžaře z celé ČR byly závody Mistrovství ČR staršího žactva  uspořádané  pro kategorie dívek a chlapců ročníků 1998 a1997. Závodů se zúčastnilo 147 závodníků  a závodnic ze 34 oddílů celé ČR.

Aktualizováno Pátek, 28 Říjen 2011 23:51
Celý článek...
 
ZPRÁVA O ČINNOSTI VETERÁNŮ 2010
Napsal Aleš Kožnar   
Neděle, 02 Leden 2011 19:25

 

Vážené dámy, vážení pánové, vážení hosté!

 

Již několik let v rámci činnosti oddílu ČKS SKI Jilemnice funguje skupina veteránů, ale teprve od loňského roku tato skupina funguje oficiálně. Na valné hromadě v roce 2009 jsem byl jmenován „trenérem“, psáno samozřejmě s uvozovkami, a tak dnes po jednom roce činnosti mohu tento rok zhodnotit a představit vám naše cíle pro nastávající sezónu.

Ještě než zhodnotím uplynulou sezónu, rád bych podotknul, že nejsme nijak uzavřená skupina a jsme otevřeni všem, kteří mají rádi lyžování a vytrvalostní sporty všeobecně (pozn. fotbalisty a hokejisty ale nebereme…) a kteří chtějí společně trénovat, třeba i jen 1x týdně.

V současné době se scházíme v počtu asi 5 – 10 osob. (Karel Macháč, Petr Svoboda, Aleš Prokůpek, Karel Soukup, Aleš Kožnar, David Salaba, Oldřich Henych, Roman Koucký, Tomáš Mečíř, Jiří Antoš). Největší poctou pro tréninkovou skupinu veteránů je skutečnost, že na naše tréninky dojíždí až z Liberce pan inženýr Roman Koucký – bývalý elitní běžec do vrchu.

Během přípravného roku se pravidelně scházíme na jeden velký společný trénink vždy ve středu, v menších skupinách pak v neděli a v malých skupinkách cca obden. V přípravném období praktikujeme především silniční cyklistiku, terénní běh, jízdu na kolečkových lyžích a všemi milované podzimní imitace. Naše tréninkové jednotky jistě nejsou srovnatelné s tréninky „mlaďasů“, ale pro představu mohu uvést, že objem kilometru odjetých na lyžích se pohybuje cca od 1,0 do 1,5 tisíc km, počet kilometrů odjetých na silnici se pohybuje cca od 3,0 do 5,0 tisíc km, dále máme absolvováno cca 900 – 1000 km v běhu, cca 300 – 500 km máme odjeto na kolečkových lyžích a cca 7000 výškových metrů naskákaných imitací. Současně jsme absolvovali velký počet přespolních běhů a běhů do vrchů.

V loňském roce jsme jezdili dle možností české dálkové běhy – tedy SkiTour, krajské svazové závody a někteří z nás se zúčastnili i zahraničních laufů – Aleš Prokůpek absolvoval polský Bieg Piastow, Petr Svoboda absolvoval italskou Marcialongu a Karel Macháč s Alešem Kožnarem švédský Vasaloppet. Nemá asi smysl uvádět umístění jednotlivých členů, ale jeden výsledek za uvedení stojí. Karel Macháč v loňském roce ve své kategorii vyhrál Jilemnickou 50ku, což je velmi kvalitní výkon, který nelze tomuto borci zapomenout. (Pozn.: Běda ti v roce 2011…)

V letošním roce se pokusíme absolvovat sérii českých dálkových běhů (Jizerská 50, Jilemnická 50, Orlický Marathon…), krajské svazové závody (Vysoké nad Jiz., Studenec, Jilemnice,…), VŠ ligu (Benecko, Humanita, …). Kromě těchto našich tradičních závodů se v letošním roce chceme zúčastnit i některých FIS „ových“ závodů. Hned za týden chceme jet Slavic Cup na Horních Mísečkách a na konci sezóny i Mistrovskou padesátku, která se v nadcházející sezóně pojede klasickou technikou. Posledním a to asi nejdůležitějším naším cílem je se ve zdraví dožít jara a potažmo další sezóny…

Děkuji za pozornost.

V Jilemnici, dne 29.11.2010, Ing. Aleš Kožnar

Aktualizováno Neděle, 02 Leden 2011 21:06
 
V příštím týdnu musíme ještě ,,na sucho" + informace o nadcházející ,,závodní" sezoně
Napsal Jan Horák   
Neděle, 06 Prosinec 2020 17:42

Ahoj přípravko...

Máme tu nějaké info pro vás,i když bychom určitě raději podávali

poněkud pozitivnější informace...

Sníh na Mísečkách o tomto teplém víkendu bohužel zase uplaval,

musíme proto tento týden opět trénovat dole a na ,,suchu"...

Budeme tedy čekat na další sněhovou nadílku a uvidíme,

zda se do vánočních prázdnin dostaneme alespoň párkrát na sníh.

Pro starší skupinu uvažujeme také uspořádat tradiční zimní soustředění,

ale bohužel,kvůli covidu a polovičnímu možnému obsazení penzionů,

není vůbec jisté, jestli pro nás zbyde místo...V nadcházející sezoně

se totiž kvůli restriktivním opatřením vlády tvrdě zredukovaly kategorie závodů

a protože nejpočetnějšími startovními kategoriemi bývají ty nejmladší,tak právě s nimi

se v této sezoně mnoho nepočítá.Proto, aby byl zachován počet 50 lidí při venkovních

akcích, při 3. stupni PES,který pravděpodobně ČR směrem dolů ještě dlouho neopustí.

Pohár a krajské závody žactva pro nejmladší kategorie byly pro tuto sezonu takřka zrušeny.

U našich malých dětí tedy pozbývá letos tak trochu smysl,odjet a platit za soustředění.

Také ve škole se učitelé letos moc netváří na absenci dětí v týdnu,kdy mají být konečně ve škole.

Pokud se ale sněhové podmínky nahoře vylepší a pokud na nás nějaké místo na penzionu zbude,

chtěli bychom se starší skupinou odjet alespoň třeba na tři dny,tj. na víkend (pá-ne).

Ale toto všechno ukáží až příští dny...Pokud tedy nahoře napadne dostatek sněhu,

začneme to s Katkou ihned řešit a dáme vám vědět.

 

Tento týden bychom rádi dětem trénink nějak zpestřili.

Začneme v úterý starší skupinou dětí,pro které jsme si 

připravili ,,noční" výšlap s čelovkou.Prosíme děti dovézt v úterý

na 16,45 do Vrchlabí...

 

Úterý 8.12.

Skupina malých dětí sraz klasicky 14,15 družina-běh,hry...

Skupina starších dětí sraz v 16,45 ve Vrchlabí u kláštera,

na velkém parkovišti před hřbitovem.Půjdeme výšlap rychlou chůzí

s holemi přes Kněžice a poté sejdeme dolů do Valteřic,

odkud nám jede v 18,45 autobus zpět do Jilemnice na aut. nádraží,

kde si budete moct děti v 18,55 vyzvednout...

S sebou tedy hole,dobré oblečení a obuv,tyčku,čelovku!!!

Malínský,Býma P.,Horáček,Rychtrová,Janata,Bárta,

Holubcová Ter.,Šlechta,Horák,Pospíchalová,Šulc V.,Šulc K.

Ledvina???

 

Čtvrtek 10.12.

Sraz 14,15 družina-Katka s Adélou a běh,hry...

Aktualizováno Středa, 09 Prosinec 2020 15:53
 
Tréninky mladší žactvo 3.10. - 11.10.20
Napsal Hana Trojanová   
Pondělí, 05 Říjen 2020 07:08

 

Tréninky:

Úterý - 14.15- 16 hod sraz u školy (14.20 u buněk) - kolečkové brusle - sebou brusle, helmu, hůlky, pití, v případě mokré dráhy běh a hry na Hraběnce

Čtvrtek - 14.15 - 16 hod sraz u školy - hry, atletický trénink na stadionu

Příjemný týden

Hanka a Věrka

 

Nedělní výlet po horách - pochvala všem :)

 

 IMG 20201004 130548

Aktualizováno Pondělí, 05 Říjen 2020 07:37
 
Pohár Vysočina arény 2020
Napsal Václav Haman   
Neděle, 30 Srpen 2020 21:52
 Naši závodníci zakončili soustředění v Novém Městě na Moravě úspěchy v závodě "letního Českého poháru". Trojzávod se  zkládal z prologu na kolečkových lyžích, přespolního běhu a stíhacího závodu znovu na kolečkových lyžích. Více fotografií ze závodů zde
118360754 3570692592982094 1550431204767043086 o
 
Aktualizováno Čtvrtek, 10 Září 2020 09:59
 
Trofeo Topollino - Itálie - 1.místo Martin Čížek
Napsal Václav Korbelář   
Čtvrtek, 27 Leden 2011 21:18

IMG_39681

O víkendu 22. – 23. ledna se zúčastnila skupinka  lyžařů našeho oddílu mezinárodních závodů mladých lyžařských nadějí z celé Evropy známé pod názvem Trofeo Topollino. Závody se konaly na tratích v lyžařském středisku Lago di Fondo, známější pod názvem Val di Fiemme. Na stejných tratích, kde o týden dříve závodili nejlepší lyžaři světa v závěrečných etapách Tour de Ski se nyní prohánělo přes 1500 dětí z mnoha států Evropy. Závodilo se v osmi kategoriích, od nejmladších žáků  ročníku 2001 a mladších až po nejstarší mládež ročníků 1995–96. Nejdůležitější částí závodů je pro každého závodníka hromadný start, protože ve 20 startovních stopách, vždy jedna pro každý stát nebo velký oddíl, startuje najednou až 200 lyžařů.

Z ČR republiky se do výběru 10 nejlepších žáků dostali tři naši mladí lyžaři. V kategorii chlapců 1997–98 závodil Martin Čížek a ve stejné kategorii dívek startovaly Andrea Soukupová a Dominika Hanušová. Všichni si svoji účast vybojovali svými výsledky v loňských republikových závodech a svým postavením v republikových žebříčcích. Jako trenér, servisman a hlavně řidič jsem tam byl nominován já. Druhou část výpravy tvořili závodníci z Jižních Čech, také se svým trenérem. Mezi nejlepšími se naši rozhodně neztratili.

Aktualizováno Sobota, 29 Říjen 2011 00:02
Celý článek...
 
Jizerská 50 2011 Jilemnických borců....
Napsal Aleš Kožnar   
Neděle, 09 Leden 2011 23:21

 

Jilemničtí borci      
Pořadí        
Celkové v kategorii Jméno Čas Ztráta
150 33 Marel Macháč 2:52:33  
156 36 Aleš Kožnar 2:52:43 0:00:10
196 46 Aleš Prokůpek 2:56:51 0:04:18
280 73 Roman Koucký 3:03:42 0:11:09
293 185 Karel Soukup 3:04:30 0:11:57
364 226 Lukáš Havlíček 3:08:55 0:16:22
454 122 Tomáš Mečíř 3:13:20 0:20:47
Aktualizováno Úterý, 11 Leden 2011 17:54
 
Tréninky přípravky 1. a 3.12.
Napsal Jan Horák   
Pondělí, 30 Listopad 2020 10:08

Ahooooooj....

Tento týden náplń tréninků běh,hry,rychlost,dynamika...Bez holí!!!

Na trénink všichni šátek na krk(místo roušky-nutné,když se scházíme),

čepici nebo čelenku,rukavice...

 

Úterý 1.12. sraz všichni 14,15 u družiny

 

Čtvrtek 3.12. sraz všichni 14,15 u družiny

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 65

Partneři klubu

  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
ČKS SKI Jilemnice, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting