Info trenérů
Trénink přípravky týden 1.6.- 7.6. 2020
Napsal Kateřina Kuklíková   
Neděle, 31 Květen 2020 10:01

 

Úterý 2.6. 


Sraz ve 14:15 před družinou, nebo 14:25 na autobusovém nádraží. Pojedeme společně autobusem do Martinic. Indiansky běh, hry. S sebou pití, popřípadě drobná svačinka( myslete na to, že děti s tím i běží - ideální je malá ledvinka na záda), 20 Kč na autobus. Předpokládaný návrat 16:00 u buňek. Školní tašky si děti mohou dát ke mně do auta a po skončení tréninku si ji vyzvednout u buňek. 

Připomínám Adelčinu výzvu!!!!! Složení krátké básničky popř. příběhu obsahující slova:  Hory, Katka, běžky........

Těšíme se na poetické odpoledne

 

 

Středa 4.6.   doplníme ve středu

Aktualizováno Neděle, 31 Květen 2020 10:03
 
Mladší žactvo tréninky 25.5.-31.5.20
Napsal Hana Trojanová   
Pondělí, 25 Květen 2020 09:23

Tréninky tento týden (14:15 - 16:00): 

Uterý - sraz 14:15 u buněk, běžecký a orientační trénink na Hraběnce "Nikolka"

Čtvrtek - sraz 14:15 u buněk, kolečkové brusle, sebou brusle, helma, hůlky (zkontrolujte bodce), případně rukavičky, pití

 

 

Hanka a Věrka

 
Aktuální informace týkající se sportovního prostředí k 11.5.2020
Napsal Václav Haman   
Pondělí, 11 Květen 2020 10:41

Výkladové stanovisko pro TJ / SK k 11.5.2020:

  • V případě organizovaného sportu platí shodný režim pro vnitřní i venkovní sportoviště, zejména: max. 100 osob, bez roušky, pouze WC.
  •  Vykonávat sportovní činnost na venkovních sportovištích, v parcích, v přírodě a na jiných veřejně přístupných místech lze v počtu max. 100 osob a bez šaten (pouze WC).
  •  Výjimka z povinnosti užívání ochranných prostředků dýchacích cest je explicitně stanovena pouze pro organizovaný sport (amatérský i profesionální), a to pouze pro sportovce. V případě sportování veřejnosti na venkovních sportovištích doporučuji sledovat výklad orgánů státní správy.
  •  Lze pořádat sportovní akce (veřejné i soukromé) v maximálním počtu 100 současně přítomných osob.
  •  Lze pořádat jednání spolkových orgánů v maximálním počtu 100 osob.
  •  Sportování veřejnosti na vnitřních sportovištích je možné pouze s rozestupy (2 m) a s ochranou dýchacích cest.
Aktualizováno Sobota, 16 Květen 2020 05:15
 
Přípravka v týdnu 25.5.- 31.5.
Napsal Jan Horák   
Pondělí, 25 Květen 2020 08:25

Úterý 26.5.

Sraz 14,15 u buněk nebo u družiny ve 14:00- běh,hry na Hraběnce s překvapením

 

Čtvrtek 28.5.- sraz ve 14:00 před družinou nebo 14:15 u buněk  Hraběnka, děti si z družiny mohou vzit školni tašky ( necháme v bunˇkách) konec  treninku 15:45.

Kombinovaný trénink, koloběžky a běh. Helma samozřejmostí.

Těšíme se

Aktualizováno Středa, 27 Květen 2020 09:09
 
Mladší žactvo tréninky 18.5.-24.5.20
Napsal Hana Trojanová   
Pondělí, 18 Květen 2020 08:09

Tréninky tento týden (14:15 - 16:00):

Uterý - sraz 14:15 u buněk, atletický běh, obratnost, hry

Čtvrtek - sraz 14:15 u buněk, výlet na kole - sebou kolo, helmu, pití, drobné na zmrzku

Hanka a Věrka

 
Zahájení tréninků - informace
Napsal Václav Haman   
Čtvrtek, 30 Duben 2020 19:21

S rozvolňováním vládních omezení se také plánuje, na základě  dobrovolnosti a za dodržení vládou stanovených podmínek, návrat ke společným tréninkům závodníků ČKS SKI Jilemnice od přípravky po dospělé. Dle nejnovějších nařízení se tak dá očekávat po 11.5.2020, sportovce a jejich rodiče budou informovat příslušní trenéři. Děkujeme všem za trpělivost a pochopení.

 

"AŤ TO FRČÍ" 

Aktualizováno Pátek, 01 Květen 2020 17:32
 
Mimořádný úspěch jilemnických lyžařů na MČR staršího žactva 2011
Napsal Stanislav Henych   
Neděle, 27 Únor 2011 16:01

Vrcholem letošní lyžařské sezóny pro mladé lyžaře z celé ČR byly závody Mistrovství ČR staršího žactva  uspořádané  pro kategorie dívek a chlapců ročníků 1998 a1997. Závodů se zúčastnilo 147 závodníků  a závodnic ze 34 oddílů celé ČR.

Aktualizováno Pátek, 28 Říjen 2011 23:51
Celý článek...
 
ZPRÁVA O ČINNOSTI VETERÁNŮ 2010
Napsal Aleš Kožnar   
Neděle, 02 Leden 2011 19:25

 

Vážené dámy, vážení pánové, vážení hosté!

 

Již několik let v rámci činnosti oddílu ČKS SKI Jilemnice funguje skupina veteránů, ale teprve od loňského roku tato skupina funguje oficiálně. Na valné hromadě v roce 2009 jsem byl jmenován „trenérem“, psáno samozřejmě s uvozovkami, a tak dnes po jednom roce činnosti mohu tento rok zhodnotit a představit vám naše cíle pro nastávající sezónu.

Ještě než zhodnotím uplynulou sezónu, rád bych podotknul, že nejsme nijak uzavřená skupina a jsme otevřeni všem, kteří mají rádi lyžování a vytrvalostní sporty všeobecně (pozn. fotbalisty a hokejisty ale nebereme…) a kteří chtějí společně trénovat, třeba i jen 1x týdně.

V současné době se scházíme v počtu asi 5 – 10 osob. (Karel Macháč, Petr Svoboda, Aleš Prokůpek, Karel Soukup, Aleš Kožnar, David Salaba, Oldřich Henych, Roman Koucký, Tomáš Mečíř, Jiří Antoš). Největší poctou pro tréninkovou skupinu veteránů je skutečnost, že na naše tréninky dojíždí až z Liberce pan inženýr Roman Koucký – bývalý elitní běžec do vrchu.

Během přípravného roku se pravidelně scházíme na jeden velký společný trénink vždy ve středu, v menších skupinách pak v neděli a v malých skupinkách cca obden. V přípravném období praktikujeme především silniční cyklistiku, terénní běh, jízdu na kolečkových lyžích a všemi milované podzimní imitace. Naše tréninkové jednotky jistě nejsou srovnatelné s tréninky „mlaďasů“, ale pro představu mohu uvést, že objem kilometru odjetých na lyžích se pohybuje cca od 1,0 do 1,5 tisíc km, počet kilometrů odjetých na silnici se pohybuje cca od 3,0 do 5,0 tisíc km, dále máme absolvováno cca 900 – 1000 km v běhu, cca 300 – 500 km máme odjeto na kolečkových lyžích a cca 7000 výškových metrů naskákaných imitací. Současně jsme absolvovali velký počet přespolních běhů a běhů do vrchů.

V loňském roce jsme jezdili dle možností české dálkové běhy – tedy SkiTour, krajské svazové závody a někteří z nás se zúčastnili i zahraničních laufů – Aleš Prokůpek absolvoval polský Bieg Piastow, Petr Svoboda absolvoval italskou Marcialongu a Karel Macháč s Alešem Kožnarem švédský Vasaloppet. Nemá asi smysl uvádět umístění jednotlivých členů, ale jeden výsledek za uvedení stojí. Karel Macháč v loňském roce ve své kategorii vyhrál Jilemnickou 50ku, což je velmi kvalitní výkon, který nelze tomuto borci zapomenout. (Pozn.: Běda ti v roce 2011…)

V letošním roce se pokusíme absolvovat sérii českých dálkových běhů (Jizerská 50, Jilemnická 50, Orlický Marathon…), krajské svazové závody (Vysoké nad Jiz., Studenec, Jilemnice,…), VŠ ligu (Benecko, Humanita, …). Kromě těchto našich tradičních závodů se v letošním roce chceme zúčastnit i některých FIS „ových“ závodů. Hned za týden chceme jet Slavic Cup na Horních Mísečkách a na konci sezóny i Mistrovskou padesátku, která se v nadcházející sezóně pojede klasickou technikou. Posledním a to asi nejdůležitějším naším cílem je se ve zdraví dožít jara a potažmo další sezóny…

Děkuji za pozornost.

V Jilemnici, dne 29.11.2010, Ing. Aleš Kožnar

Aktualizováno Neděle, 02 Leden 2011 21:06
 
Přípravka 19. a 21.5.
Napsal Jan Horák   
Pondělí, 18 Květen 2020 09:58

Ahoj všem...

Tento týden už budou časově rozdílné tréninky..!!!

 

Trénink v úterý 19.5. bude s Katkou a s Adélou-běh,hry...

Sraz 14,15 na Hraběnce u buněk...

 

Trénink ve čtvrtek 21.5. bude i s Horym-na koloběžkách...

Všichni prosím koloběžku a přilbu!!!

Sraz na Hraběnce u buněk 17,15h!!!

 

Do konce května mi prosím napište,kdo má zájem o soustředění na Stř. Rybníce

od 16. do 21.8...Budu rád,když se tohoto sousředění děti zúčastní(2010 a 2011).

Pište prosím na můj email...Hory

 
Mladší žactvo tréninky 11.5. - 17.5.20
Napsal Hana Trojanová   
Pondělí, 11 Květen 2020 13:19
Ahoj, dobrý den
děkujeme Natálce a Honzovi za účast na brigádě, počasí vyšlo parádní!
Vzhledem k proměnlivému počasí necháme kolo či koloběžku na další týden.

Tréninky tento týden (14:15 - 16:00):

Uterý - sraz 14:15 u buněk, závodivé hry, obratnost a běh na Hraběnce

Čtvrtek - sraz 14:15 u buněk, orientační stopovaná, "cestičky" na Hraběnce

Hanka a Věrka

Aktualizováno Pondělí, 11 Květen 2020 13:21
 
Mistrovství světa juniorů a U23 Oberwiesenthal - pozvánka
Napsal Václav Haman   
Čtvrtek, 27 Únor 2020 08:07

msj 2

Aktualizováno Pondělí, 09 Březen 2020 09:29
 
Trofeo Topollino - Itálie - 1.místo Martin Čížek
Napsal Václav Korbelář   
Čtvrtek, 27 Leden 2011 21:18

IMG_39681

O víkendu 22. – 23. ledna se zúčastnila skupinka  lyžařů našeho oddílu mezinárodních závodů mladých lyžařských nadějí z celé Evropy známé pod názvem Trofeo Topollino. Závody se konaly na tratích v lyžařském středisku Lago di Fondo, známější pod názvem Val di Fiemme. Na stejných tratích, kde o týden dříve závodili nejlepší lyžaři světa v závěrečných etapách Tour de Ski se nyní prohánělo přes 1500 dětí z mnoha států Evropy. Závodilo se v osmi kategoriích, od nejmladších žáků  ročníku 2001 a mladších až po nejstarší mládež ročníků 1995–96. Nejdůležitější částí závodů je pro každého závodníka hromadný start, protože ve 20 startovních stopách, vždy jedna pro každý stát nebo velký oddíl, startuje najednou až 200 lyžařů.

Z ČR republiky se do výběru 10 nejlepších žáků dostali tři naši mladí lyžaři. V kategorii chlapců 1997–98 závodil Martin Čížek a ve stejné kategorii dívek startovaly Andrea Soukupová a Dominika Hanušová. Všichni si svoji účast vybojovali svými výsledky v loňských republikových závodech a svým postavením v republikových žebříčcích. Jako trenér, servisman a hlavně řidič jsem tam byl nominován já. Druhou část výpravy tvořili závodníci z Jižních Čech, také se svým trenérem. Mezi nejlepšími se naši rozhodně neztratili.

Aktualizováno Sobota, 29 Říjen 2011 00:02
Celý článek...
 
Jizerská 50 2011 Jilemnických borců....
Napsal Aleš Kožnar   
Neděle, 09 Leden 2011 23:21

 

Jilemničtí borci      
Pořadí        
Celkové v kategorii Jméno Čas Ztráta
150 33 Marel Macháč 2:52:33  
156 36 Aleš Kožnar 2:52:43 0:00:10
196 46 Aleš Prokůpek 2:56:51 0:04:18
280 73 Roman Koucký 3:03:42 0:11:09
293 185 Karel Soukup 3:04:30 0:11:57
364 226 Lukáš Havlíček 3:08:55 0:16:22
454 122 Tomáš Mečíř 3:13:20 0:20:47
Aktualizováno Úterý, 11 Leden 2011 17:54
 
Přípravka- 1.trénink ve čtvrtek 14.5.
Napsal Jan Horák   
Neděle, 10 Květen 2020 15:53

Ahoj...Bando...

Děkujem jménem celého oddílu všem za pomoc

při úklidu lyžařských tratí na Mísečkách...

Parádní účast a ještě lepší než výborná práce!!!

 

Nezapomeňte!!!V úterý vracíme lyže-pouze ty ze SKI!!!

18,30 v buňkách holky a 18,45 kluci!!!

Školní vrátíme později do školy...

Lyže vracejte 100% očištěné a naparafínované,nestažené!!!

 

Trénovat  začnáme ve čtvrtek 14.5.

Sraz na Hraběnce u buněk ve 14,15h...

Nějaké to běháníčko,hry atd...

Tréninky do prázdnin budou variabilní.

Někdy budou v klasickém čase,ale někdy je budeme dělat

až od 17h,kvůli menšímu počtu lidí v tomto pozdějším čase na dráze,

menšímu vedru a také kvůli lepšímu zapojení rodičů-třeba při cyklistice.

Sledujte pravidelně web a chystejte na letní přípravu brusle,koloběžky a kola..!

 

Ročníky 2010 zůstávají ještě přes prázdniny v přípravce

a do ml.žactva k Hance a Věrce nastoupí až od nového školního roku...

 

SOUSTŘEDĚNÍ STŘÍBRNÝ RYBNÍK OD 16.8. DO 21.8.!!!!

 

 

Aktualizováno Neděle, 10 Květen 2020 15:54
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 62

Nadcházející akce

Více...

Partneři klubu

  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
ČKS SKI Jilemnice, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting