Info trenérů
Mladší žactvo trénink 25.6.19 / Prázdninové pidisoustředění 1.- 4.7.19 PDF Tisk
Napsal Hana Trojanová   
Pondělí, 24 Červen 2019 08:08

Úterý 25.6. - 14-16 sraz u školy ve 14hod, míčové hry, závodivé hry a soutěže

Čtvrtek - volno

 

Pidisoustředění 1. - 4. 7. 19

1.7. - 9hod sraz u buněk - kolečkové brusle, sebou pití, brusle, hole, helmu, příp. slabé rukavice

2.7. - 9:30 sraz u stanoviště autobusu č. 5, odjezd 9:35 směr Horní Mísečky, "indiánský běh" Mísečky - Benecko, návrat kolem 13hod

3.7. - 9hod sraz u školy - míčové hry, závodivé hry za školou

4.7. - 9hod sraz u školy - cyklistický výlet, sebou kolo, helmu, pití, peníze na drobné občerstvení, návrat kolem 11:30h

 

V průběhu prázdnin trénink individuální - běh, kolo, kolečkové brusle, plavání, výlety po horách s rodiči,...

Soustředění Stříbrný rybník 18.8.-22.8.19 - podrobné informace k odjezdu budou v srpnu před soustředěním

Užijte si prázdniny!

Věrka a Hanka

Aktualizováno Úterý, 25 Červen 2019 15:14
 
Poslední předprázdninové tréninky tento týden... PDF Tisk
Napsal Jan Horák   
Pondělí, 10 Červen 2019 08:46

Tak přípravko,prázdniny se blíží!!!!

A protože trenéři Katka i Hory odjíždí na prázdniny už koncem

tohoto týdne,sejdeme se toto úterý a čtvrtek naposledy...

 

Úterý 11.6.-sraz 14,15 u družiny-běh,hry,soutěže.

Trénink v režii Míši a Adély,které si ho pro děti sami připravují...

Čtvrtek 13.6.-sraz 14,15 u družiny-KOLOBĚŽKY(přilba)...

 

Užijte si prázdniny a občas sledujte web,pokud bude čas,chystáme

o prázdninách tréninky na kole,koupání,výlety...Budou i nějaké závody.

Tréninky nebudou pravidelné,ale dle našeho času bychom chtěli nějaké

aktivity pro přípravku přes prázdniny pořádat...

Jinak se potkáme v srpnu na Stříbrňáku-bližší info z kraje srpna na webu...

Krásné léto přejí Katka a Hory..!

 
Nabídka letního klubového oblečení ATEX PDF Tisk
Napsal Václav Haman   
Čtvrtek, 18 Duben 2019 08:46

V přílohách pod článkem je design letního oblečení a tabulka s informacemi, velikostmi a cenami nabízeného zboží.

 

Veškeré dotazy a případné objednávky do 26.4.2019 směřujte na Václava Hamana (). 

Přílohy:
SouborPopisVelikostZměněný
Stáhnout tento soubor (2019_ATEX_ceny.pdf)ceník / info 32 Kb18.4.2019
Stáhnout tento soubor (CKS_SKI_Jilemnice_at817_atletické_kalhoty_celotištěné_DAMSKE_PANSKE.pdf)kratasy 291 Kb18.4.2019
Stáhnout tento soubor (CKS_SKI_Jilemnice_at822_852_atletický_dres_DAMSKY.pdf)trika dámská 158 Kb18.4.2019
Stáhnout tento soubor (CKS_SKI_Jilemnice_at822_852_atletický_dres_PANSKY.pdf)trika pánská 153 Kb18.4.2019
Stáhnout tento soubor (CKS_SKI_Jilemnice_at981w_DAMSKA.pdf)mikina dámská 97 Kb18.4.2019
Stáhnout tento soubor (CKS_SKI_Jilemnice_at981_PANSKA.pdf)mikina pánská  710 Kb18.4.2019
 
Mimořádný úspěch jilemnických lyžařů na MČR staršího žactva 2011 PDF Tisk
Napsal Stanislav Henych   
Neděle, 27 Únor 2011 16:01

Vrcholem letošní lyžařské sezóny pro mladé lyžaře z celé ČR byly závody Mistrovství ČR staršího žactva  uspořádané  pro kategorie dívek a chlapců ročníků 1998 a1997. Závodů se zúčastnilo 147 závodníků  a závodnic ze 34 oddílů celé ČR.

Aktualizováno Pátek, 28 Říjen 2011 23:51
Celý článek...
 
Mladší žactvo tréninky 17.6. - 23.6.19 PDF Tisk
Napsal Hana Trojanová   
Pondělí, 17 Červen 2019 13:10

Úterý 18.6. - 14-16 sraz u školy ve 14hod, lyžařský orientační běh na Hraběnce, start a cíl u buněk,

Čtvrtek 20.6. - 14-16:15 "indiánský běh" k Jizeře, sebou plavky, ručník, pití, musli tyčku, zpět autobusem, příjezd cca 16:15 do Jilemnice

V případě nepříznivého počasí sebou vždy boty do tělocvičny

Hezký týden

Věrka a Hanka

 

Aktualizováno Pondělí, 17 Červen 2019 13:16
 
Tréninky a přeložené MTB závody v týdnu 3.-9.6. PDF Tisk
Napsal Jan Horák   
Pondělí, 03 Červen 2019 08:09

Máme za sebou soustředění a krásné čtyři dny sportování na horách

a za pěkného počasí.

Velká pochvala všem účastníkům soustředění za perfektní práci

a rodičům velký dík za pomoc při zajištění...

 

Tréninky:

Úterý 4.6.-sraz 14,15 u družiny-běh,hry...

Čtvrtek 6.6.-sraz 14,15 u družiny nebo 14,25 u buněk

-kolečkové brusle,přilba,chrániče!!!

Závody:

Středa 5.6.-přeložené závody Špindl

Sraz na místě-dolní stanice Medvědín v 15,00h.

Přihlášky na místě nebo na www.ifire.cz.

Na místě bude Hory...

Propozice pod článkem...

Přílohy:
SouborPopisVelikostZměněný
Stáhnout tento soubor (Propozice nové MTB Medvědín 2019.pdf)Propozice nové MTB Medvědín 2019.pdf 116 Kb3.6.2019
Aktualizováno Pondělí, 03 Červen 2019 08:12
 
MČR / ČP Boží Dar PDF Tisk
Napsal Václav Haman   
Čtvrtek, 14 Březen 2019 07:54
IMG 3573
 

Ve dnech 8. až 10. března se na Božím Daru konalo další kolo závodů Čekého poháru, které bylo "okořeněno" o závody Mistrovství republiky štafet.

První den závodů přinesl krom tradičního krušného krušnohorského počasí i řadu pěkných umístění pro naše závodníky. Z prvních míst se radovaly Sandra Schützová (ženy) a Pavlína Votočková (juniorky). Druhé místo vybojovala starší dorostenka Marie Rysulová a třetí místo obsadil junior Tomáš Lukeš. Čtvrté místo vybojovaly dorostenky Barbora Zatloukalová a Kateřina Svobodová a podiové páté místo obsadila ještě Kateřina Tůmová.

Druhý den byl na programu závod MČR v team sprintu klasickou technikou. Titul mistryň republiky získala Sandra Schützová s Pavlínou Votočkovou mezi ženami a Marie Rysulová s Kateřinou Tůmovou mezi staršími dorostenkami. Druhé místo vybojovala Hana Trojanová v krajské štafetě s exjilemnickou závodnicí liberecké Dukly Kateřinou Janatovou. Třetí místo v nabitém závodě mužů obsadila dvojice Adam Matouš a Tomáš Lukeš. 

třetí a nejdeštivější den se konalo Mistrovství republiky štafet. Titul mistryň republiky získala trojice žen ve složení Sandra Schützová, Pavlína Votočková a Hana Trojanová a trojice starších dorostenek v sestavě Kateřina Tůmová, Kateřina Svobodová a Marie Rysulová. Bronzovou medaili v kategorii mužů a juniorů vybojovalo trio Adam Matouš, Michael Schütz a Tomáš Lukeš. 

 
Trofeo Topollino - Itálie - 1.místo Martin Čížek PDF Tisk
Napsal Václav Korbelář   
Čtvrtek, 27 Leden 2011 21:18

IMG_39681

O víkendu 22. – 23. ledna se zúčastnila skupinka  lyžařů našeho oddílu mezinárodních závodů mladých lyžařských nadějí z celé Evropy známé pod názvem Trofeo Topollino. Závody se konaly na tratích v lyžařském středisku Lago di Fondo, známější pod názvem Val di Fiemme. Na stejných tratích, kde o týden dříve závodili nejlepší lyžaři světa v závěrečných etapách Tour de Ski se nyní prohánělo přes 1500 dětí z mnoha států Evropy. Závodilo se v osmi kategoriích, od nejmladších žáků  ročníku 2001 a mladších až po nejstarší mládež ročníků 1995–96. Nejdůležitější částí závodů je pro každého závodníka hromadný start, protože ve 20 startovních stopách, vždy jedna pro každý stát nebo velký oddíl, startuje najednou až 200 lyžařů.

Z ČR republiky se do výběru 10 nejlepších žáků dostali tři naši mladí lyžaři. V kategorii chlapců 1997–98 závodil Martin Čížek a ve stejné kategorii dívek startovaly Andrea Soukupová a Dominika Hanušová. Všichni si svoji účast vybojovali svými výsledky v loňských republikových závodech a svým postavením v republikových žebříčcích. Jako trenér, servisman a hlavně řidič jsem tam byl nominován já. Druhou část výpravy tvořili závodníci z Jižních Čech, také se svým trenérem. Mezi nejlepšími se naši rozhodně neztratili.

Aktualizováno Sobota, 29 Říjen 2011 00:02
Celý článek...
 
ZPRÁVA O ČINNOSTI VETERÁNŮ 2010 PDF Tisk
Napsal Aleš Kožnar   
Neděle, 02 Leden 2011 19:25

 

Vážené dámy, vážení pánové, vážení hosté!

 

Již několik let v rámci činnosti oddílu ČKS SKI Jilemnice funguje skupina veteránů, ale teprve od loňského roku tato skupina funguje oficiálně. Na valné hromadě v roce 2009 jsem byl jmenován „trenérem“, psáno samozřejmě s uvozovkami, a tak dnes po jednom roce činnosti mohu tento rok zhodnotit a představit vám naše cíle pro nastávající sezónu.

Ještě než zhodnotím uplynulou sezónu, rád bych podotknul, že nejsme nijak uzavřená skupina a jsme otevřeni všem, kteří mají rádi lyžování a vytrvalostní sporty všeobecně (pozn. fotbalisty a hokejisty ale nebereme…) a kteří chtějí společně trénovat, třeba i jen 1x týdně.

V současné době se scházíme v počtu asi 5 – 10 osob. (Karel Macháč, Petr Svoboda, Aleš Prokůpek, Karel Soukup, Aleš Kožnar, David Salaba, Oldřich Henych, Roman Koucký, Tomáš Mečíř, Jiří Antoš). Největší poctou pro tréninkovou skupinu veteránů je skutečnost, že na naše tréninky dojíždí až z Liberce pan inženýr Roman Koucký – bývalý elitní běžec do vrchu.

Během přípravného roku se pravidelně scházíme na jeden velký společný trénink vždy ve středu, v menších skupinách pak v neděli a v malých skupinkách cca obden. V přípravném období praktikujeme především silniční cyklistiku, terénní běh, jízdu na kolečkových lyžích a všemi milované podzimní imitace. Naše tréninkové jednotky jistě nejsou srovnatelné s tréninky „mlaďasů“, ale pro představu mohu uvést, že objem kilometru odjetých na lyžích se pohybuje cca od 1,0 do 1,5 tisíc km, počet kilometrů odjetých na silnici se pohybuje cca od 3,0 do 5,0 tisíc km, dále máme absolvováno cca 900 – 1000 km v běhu, cca 300 – 500 km máme odjeto na kolečkových lyžích a cca 7000 výškových metrů naskákaných imitací. Současně jsme absolvovali velký počet přespolních běhů a běhů do vrchů.

V loňském roce jsme jezdili dle možností české dálkové běhy – tedy SkiTour, krajské svazové závody a někteří z nás se zúčastnili i zahraničních laufů – Aleš Prokůpek absolvoval polský Bieg Piastow, Petr Svoboda absolvoval italskou Marcialongu a Karel Macháč s Alešem Kožnarem švédský Vasaloppet. Nemá asi smysl uvádět umístění jednotlivých členů, ale jeden výsledek za uvedení stojí. Karel Macháč v loňském roce ve své kategorii vyhrál Jilemnickou 50ku, což je velmi kvalitní výkon, který nelze tomuto borci zapomenout. (Pozn.: Běda ti v roce 2011…)

V letošním roce se pokusíme absolvovat sérii českých dálkových běhů (Jizerská 50, Jilemnická 50, Orlický Marathon…), krajské svazové závody (Vysoké nad Jiz., Studenec, Jilemnice,…), VŠ ligu (Benecko, Humanita, …). Kromě těchto našich tradičních závodů se v letošním roce chceme zúčastnit i některých FIS „ových“ závodů. Hned za týden chceme jet Slavic Cup na Horních Mísečkách a na konci sezóny i Mistrovskou padesátku, která se v nadcházející sezóně pojede klasickou technikou. Posledním a to asi nejdůležitějším naším cílem je se ve zdraví dožít jara a potažmo další sezóny…

Děkuji za pozornost.

V Jilemnici, dne 29.11.2010, Ing. Aleš Kožnar

Aktualizováno Neděle, 02 Leden 2011 21:06
 
Mladší žactvo tréninky 3.6.19 - 9.6.19 / přepolák Kozákov sraz v 9:15 PDF Tisk
Napsal Hana Trojanová   
Pondělí, 03 Červen 2019 10:29

Úterý 4.6. - 14-16 sraz u školy, hry, obratnost, orient.běh na Hraběnce

Čtvrtek 6.6. - 14-16 hry, kolečkové brusle, hry na hřišti za školou pak kolečkové brusle na Hraběnce sebou helmu a pití, hůlky 

V případě nepříznivého počasí sebou vždy boty do tělocvičny.

Neděle 8.6. - Přespolní běh - Semily - Kozákov start první kategorie 9:30, sraz 9:15 na rozcvičení před závodem (přihlášeni budou - Natka + Jakub, Pája, Olivka)

Věrka a Hanka

Přílohy:
SouborPopisVelikostZměněný
Stáhnout tento soubor (Semily prop_8_6_2019.doc)Semily prop_8_6_2019.doc 706 Kb3.6.2019
Aktualizováno Pátek, 07 Červen 2019 15:52
 
Trénink úterý 28.5. + soustředění Benecko PDF Tisk
Napsal Jan Horák   
Pondělí, 27 Květen 2019 07:31

Ahoj přípravko...Díky všem za účast na Prec. závodech-byli jste výborní!!!

Tento týden bude trénink pouze v úterý,ve čtvrtek už bude součástí soustředění.

Úterý 28.5.-sraz 14,15 u družiny-běh,závodivé hry

Čtvrtek 30.5.-pěší tůra na Žalý a Benecko na Penzion ke Klierovým.

Sraz 14,15 u družiny-s sebou batůžek nebo ledvinka(svačina,pití)

a 25,- kč na zmrzlinu ve Valteřicích,případně drobné na limču na Žalém. 

Pokud by s námi chtěl jít někdo,kdo nejede na soustředko,může se klidně

přidat a rodiče,nechť ho vyzvednou v 18,00 v Penzion na Začátku-Klierovi

(je to ten penzion vpravo nad Bellevue).

Soustředění Benecko-ještě máme volná místa

Čtvrtek-pěší tůra-Žalý-Benecko

Pátek-brusle inline-dopoledne

odpoledne-inline s výletem na Janovku

Sobota-seběh Dumlichovými prameny do Herlíkovic

a nazpět lanovkou na Žalý.

Odpoledne výlet na kolech do Špindlu a lanovkou na Medvědín.

Odjezd ve 14h od penzionu-rodiče na kolovýlet budou vítáni...

Neděle-po snídani odjezd na kolech do Jilemnice.

Dojezd k cukrárně u bazénu cca v 11h.

Prosím rodiče,aby přivezli věci dětem na 18-18,30 ve čtvrtek večer

na penzion a v neděli ráno v 8,30 si pro věci zase přijeli.

S sebou:-sportovní oblečení na čtyři dny,pyžamo,přezůvky,dvoje boty,

helmu,brusle-funkční a vyzkoušené,chrániče,drobné kapesné,čelovku

a nějaké musli tyčky na výlety.100% seřízené kolo a náhradní duši!!!

Cena 2100,-Kč tj.2000,-ubytování,plná penze+ pitný režim a ovoce,koláč po celý den,lanovka Špindl,trenéři.100,-kč=80,-lanovka Herlíkovice +20,- společná zmrzlina na konci soustředka.

Prosím přesnou částku předat trenérům ve čtvrtek večer...

Těšíme se...Hory a Katka

Aktualizováno Pondělí, 27 Květen 2019 07:37
 
Český pohár Zadov PDF Tisk
Napsal Václav Haman   
Pondělí, 18 Únor 2019 07:39
 DSC3641 kopie
 
Teplý, slunečný a především úspěšný víkend prožili naši závodníci na Českém poháru na Zadově. V sobotu se závodilo v tzv. Norkém sprintu klasicky a v neděli intervalově volnou technikou. Několik fotografií zde. Z výsledků:
1.místo Adam Matouš (sprint) a Marie Rysulová (7 km skate), 
2.místo Marie Rysulová (sprint)
3.místo Michael Schütz (sprint)
4.místo Kateřina Jakouběová (sprint), Barbora Zatloukalová (5 km skate), Michael Schütz (sprint)
5.místo Adam Matouš (10 km skate)
6.místo Kateřina Svobodová (7 km skate)
7.místo Barbora Zatloukalová (sprint)
8.místo Emma Pokorná (sprint)
 
 
Historický úspěch starších žáků na MČR 12 medailí 5 zlatých, 6 stříbrných, 1 bronzová PDF Tisk
Napsal Stanislav Henych   
Pátek, 25 Únor 2011 11:18

Jménem výboru ČKS SKI blahopřeji všem medailistům, ale i dalším kteří uspěli. Chtěl bych poděkovat k úspěchu i všem trenérům, mazačům, pomocníkům a rodičům, kteří s tím žijí a jdou do toho. Celý úspěch ještě podtrhuje vítězství v Českém poháru  soutěži družstev žáků, s velkou převahou před dalšími družstvy 

1.místo: ČKS SKI Jilemnice 1276 bodů

2.místo: Fenix Jeseník               608 bodů

3.místo: SKI Klub Šumava       508 bodů

Celkem bylo hodnoceno 34 oddílů. Body získávají závodníci za  umístění  mezi nejlepšími 25  v závodech jednotlivců a štafet.

Při této příležitosti musím poděkovat za dobrou práci celého sboru rozhodčích, technikům kteří připravovali bezvadně tratě a dolším pořadatelům, kteří přispěli k hladkému průběhu Mistrovství.

Fotografie všech medailistů :

IMG_5669
IMG_5678
IMG_5697
IMG_5699
IMG_5828
IMG_5831

IMG_5834

Ještě jednou děkuji za výsledky a blahopřeji. Stanislav Henych, předseda klubu

Aktualizováno Sobota, 29 Říjen 2011 01:01
 
Jizerská 50 2011 Jilemnických borců.... PDF Tisk
Napsal Aleš Kožnar   
Neděle, 09 Leden 2011 23:21

 

Jilemničtí borci      
Pořadí        
Celkové v kategorii Jméno Čas Ztráta
150 33 Marel Macháč 2:52:33  
156 36 Aleš Kožnar 2:52:43 0:00:10
196 46 Aleš Prokůpek 2:56:51 0:04:18
280 73 Roman Koucký 3:03:42 0:11:09
293 185 Karel Soukup 3:04:30 0:11:57
364 226 Lukáš Havlíček 3:08:55 0:16:22
454 122 Tomáš Mečíř 3:13:20 0:20:47
Aktualizováno Úterý, 11 Leden 2011 17:54
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 58

Nadcházející akce

Více...

Partneři klubu

  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
  • ČKS SKI Jilemnice
Banner
Banner
Banner
Banner
ČKS SKI Jilemnice, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting