Další suverénní vítězství žáků - finále HNKN Vimperk
Napsal Václav Korbelář   
Středa, 09 Březen 2011 22:19

HNKN_2011_169

 

O prvním březnovém víkendu absolovali naši lyžaři poslední republikové závody – finále soutěže Hledá se nová K. Neumannová. Finále se konalo ve Vimperku v lyžařském areálu Vodník. Startovalo přes 320 lyžařů v osmi kategoriích od mladšího žactva ročníku 2000 až po starší žactvo ročníku 1997. Všichni během pátku, soboty a neděle absolovali nejprve závod ve sprintu volnou technikou, poté závody volnou technikou na tratích 2, 3 a 4km s intervalovým startem a na závěr tytéž závody klasickou technikou.

Nejvýznamnějším výsledkem je suverénní vítězství našeho oddílu ČKS SKI Jilemnice v soutěži družstev, když jsme výrazně bodově přestihli závodníky z oddílů Ski klubu Šumava Vimperk a Ski klubu Jablonec nad Nisou. Náš oddíl reprezentovalo celkem 32 závodníků a byli jsme tak nejpočetnější výpravou ze všech 40 zúčastněných oddílů.

V jednotlivcích tradičně zazářila D. Hanušová (1.,1. a 2. místo), B. Kociánová (3., 2. a 1. místo), M. Čížek (3× 1. místo), V. Kudrnáč (3× 2. místo) a J. Kroupa (3.místo). Mezi mladšími žáky, pro které jsou tyto závody neoficiálním mistrovstvím ČR, se nejlépe dařilo E. Rysulové (2., 2. a 1. místo), J. Kociánovi (1., 2. a 2. místo) a T. Lukešovi (3. místo).

Fotogalerie je zde

Kompletní výsledky jsou na www.sport-casomira.cz

Přílohy:
SouborPopisVelikostZměněný
Stáhnout tento soubor (Článek - Vimperk.doc)Celý článek do Jilemnického zpravodaje 28 Kb9.3.2011
Aktualizováno Pátek, 28 Říjen 2011 23:48
 

Úprava tratí

Pokud chcete přispět na úpravu tratí, můžete tak učinit na č.ú.:

1261416359/0800

Děkujeme!

Nadcházející akce

There are no events at this time

Partneři klubu

 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
ČKS SKI Jilemnice, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting