Poslední předprázdninové info pro přípravku!
Napsal Bára Horáčková   
Čtvrtek, 09 Červen 2022 16:05

Soustředění u Máchova jezera

Jak jsme již před několika týdny informovaly, letní soustředění u Máchova jezera se bude konat v termínu 14.-19.8.2022 v táboře Termit 22. Ubytováni budeme v chatkách nebo v pokojích. Je to soustředění oddílové a stejně jako v zimě se tam tedy potkáme i se staršími lyžaři ze základní školy. Na soustředění je omezený počet míst.

Nominováni pro letošní rok jsou děti ročníků 2013 a 2014:

holky - Holubcová L., Rychtrová G., Kolínová Ž., Pospíchalová L., Tomešová A., Paldusová K., Horáková M., Bartoňová S., Nechanická D., Tonarová E.K., Hajná K.

kluci - Horák V., Ledvina M., Horáček A., Nesvadba V., Volech A.F., Spilka V., Šerák O.

 

Prosíme o potvrzení účasti na soustředění emailem do 12.6. na . Stačí stručně do předmětu potvrdit (např. “Tonda soustředění ano”). Bližší info dodáme koncem července a veškeré dotazy vám můžeme zodpovědět už teď. Cena soustředění bude do 4 000 Kč. Kdo pojede na soustředění na Mácháč, nechť přes léto vyrazí aspoň 3x na Hraběnku projet se na kolečkových bruslích (děti budou mít na bruslích větší jistotu a eliminujeme riziko zranění). 

 

 

A nyní k tomu, co nás čeká v červnu:

 

sobota 11.6. - Přespolní běh O kozákovský polodrahokam. Trať 500 m; Přihlášena Laura Holcová a sourozenci Tonarovi. Případní další zájemci ať se přihlásí sami na místě.

 

úterý 14.6. - TRÉNINK NENÍ

 

čtvrtek 16.6. - trénink s Katkou - 14:15 od družiny - běh a hry

 

úterý 21.6. - cyklistický trénink na Hraběnce  - 14:15 od družiny, helma nutná

 

čtvrtek 23.6. - VÝLET 

sraz ve 13h u družiny, odjezd z autobusového nádraží ve 13:20 směr Františkov (s krátkým přestupem ve Vítkovicích). Odtud pěšky na vyhlídky Stráž nad Rokytnicí, následně pěšky do Jablonečka na zmrzlinu a na hřiště. Zpět přijedeme vlakem, pravděpodobně v 18:42. Vybírat budeme 50 Kč. S sebou svačinu, pití, oblečení odpovídající počasí a kapesné (zmrzlina v Jablonečku). Rády s sebou přibereme 2-4 rodiče. Mohou jet i děti nastupující do přípravky - Sebík a Vojta Š. Prosíme o potvrzení účasti do 12.6. na mail . Stačí do předmětu např. “Tonda výlet ano”.

 

sobota 25.6. - MTB závod Rohanské stezky v Lomnici nad Popelkou

Ročníky 2014/2015 jedou 1600 m, 2012/2013 jedou 2400 m.

Přihlášky je nutné poslat do 16.6. do 20h na (v týdnu před závodem a na místě je startovné vyšší. Součástí je i závod pro dospělé na 25 a 50 km. Uvidíme se na startu? ;-)  http://www.rohanskestezky.cz/propozice.html 

 

úterý 28.6. - CYKLOTRÉNINK S KOUPÁNÍM

Pokud bude počasí na koupání, pojedeme ve 13h od družiny buď přes Kozinec do Mříčné na koupaliště a kolem Obrázku zpět, nebo přes Hraběnku k martinickému rybníku ke mlejnu a zpět. Návrat upřesníme. S sebou batůžek se svačinou, plavkami, ručníkem, příp.plaveckými brýlemi, pití. Pokud pojedeme do Mříčné, tak peníze na vstup + na útratu do bufetu. I při této akci uvítáme pár rodičů jako doprovod. Díky.

 

Triatlon Dolce

Dále bych ráda vyzvala rodiče a starší děti, aby se mnou vyzkoušeli terénní triatlon! V krásném areálu kempu Dolce u Trutnova se v úterý 19.července koná terénní triatlon, který je pro své vzdálenosti, profil tratí a atmosféru vhodný i pro začátečníky, kteří si chtějí tento sport třeba jen vyzkoušet. Děti mohou plavat i s pomůckami nebo s doprovodem. Minulý rok se ke mně přidali Tom Janata a Patrik Býma. Pokud to Vaše děti láká, dopřejte jim tento jedinečný zážitek! Budu samozřejmě nápomocná při přípravách na závod (vhodné oblečení, vybavení a příprava depa). A když se potkám na startu hlavního závodu s rodiči, bude to super! P.S. Nemusíte umět plavat kraul a stačí vám jakékoliv horské kolo :-)

 

Triatlon Hrádek nad Nisou

Loni jsme se s rodinami Horákových a Býmových zúčastnili krásného triatlonového závodu na Kristýně u Hrádku nad Nisou. Letos se tento závod koná v neděli 4.9. I letos plánujeme s Horym účast a těšíme se, kdo se k nám přidá! Součástí je i dětský závod.

 

Užijte si prázdniny a sportujte s dětmi! S těmi, kdo nepojedou na soustředění, se uvidíme opět v září.

 

 

Úprava tratí

Pokud chcete přispět na úpravu tratí, můžete tak učinit na č.ú.:

1261416359/0800

Děkujeme!

Nadcházející akce

There are no events at this time

Partneři klubu

 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
 • ČKS SKI Jilemnice
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
ČKS SKI Jilemnice, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting