MČR v běhu na kolečkových lyžích
Napsal Václav Haman
Neděle, 25 Září 2016 20:54
DSC 0051

Při pohledu do výsledkových listin se až nechce věřit jak úspěšný víkend prožili závodníci ČKS SKI Jilemnice při Mistrovství republiky v běhu na kolečkových lyžích, které se konalo ve dnech 23. až 25. září 2016 v Liberci. V pátek v podvečer byl na programu tzv. super sprint volnou technikou, v sobotu se závodilo opět vonou technikou, ale s intervalovýcm startem a v neděli byl na programu klasický výjezd na Ještěd, ale kvůli své náročnosti vypsaný pouze pro juniorskou a dospělou kategorii. Během víkendových klání naši závodnici získali 7x zlatou medaili, 7x stříbrnou medaili a 2x bronzovou medaili. Zde je několik fotografií

1.místo: Sandra Schützová (sprint, skate), Kateřina Janatová (sprint, výjezd), Filip Schütz (skate, výjezd), Marie Rysulová (skate)

2.místo: Karel Macháč (sprint, skate, výjezd), Kateřina Janatová (skate), Sandra Schützová (výjezd), Tomáš Lukeš (skate), Marie Rysulová (sprint)

3.místo: Kateřina Tůmová (skate), Filip Schütz (sprint)

umístění v první desítce: Kateřina Tůmová (4.místo, sprint), Kateřina Svobodová (5.místo skate, 6.místo sprint), Pavlína Votočková (7.místo sprint, 5.místo skate), Dominik Břečka (6.místo sprint, 10.místo skate), Tomáš Lukeš (10.místo sprint), Josef Provazník (7.místo sprint), Eliška Rysulová (5.místo sprint, 9.místo skate), Adam Matouš (9.místo sprint)