Novák a Janatová vítězi skiáckého trojboje PDF Tisk
Napsal Václav Haman
Neděle, 10 Červen 2018 20:03
IMG 1201 2

IMG 1205 2

Ve dnech 9. a 10. června se v novém areálu Hraběnka uskutečnil skiácký trojboj. Šlo o závody, ketré byly zároveň i kontrolním srazem reprezentačních družstev a závodníků zařazených v systému podpory talentované mládeže (SCM) ÚBD SLČR.

V sobotu dopoledne se závodilo na atletickém stadionu v běhu na 1500m a 1000m. Odpoledne se již závodníci postavili na kolečkové lyže. Na programu totiž byl tzv. norský sprint klasickou technikou. V neděli dopoledne se odehrál závod volnou technikou s intervalovým startem.

Z domácích závodníků se v celkovém hodnocení nejlépe dařilo Kateřině Tůmové, která vyhrála mezi dorostenkami, Sandře Schützové, která obsadila třetí místo mezi ženami. Mezi dorostenci obsadil 6.místo Tomáš Holman a mezi muži 8.místo Adam Matouš. Veškeré výsledky jsou zde. Fotografie zde a zde. Video z akce zde

Aktualizováno Středa, 13 Červen 2018 13:03