|
Pohárový závod - sobota - 24.9.2011 |
|
Pondělí, 19 Září 2011 13:41 |
|
Tentokrát se sejdeme v Josefově Dole. Přihlášky písemně na můj email nebo přes přidat odkaz do čtvrtka 22.9.2011 do 20.00 hodin. Lenka |
|
Trénink - úterý 20.9.2011 |
|
Pondělí, 19 Září 2011 13:24 |
|
Sejdeme se ve 14.45 hodin zhruba na hodinku na Kuvajtu (hřiště u nemocnice). Lenka |
|
Aktualizováno Pondělí, 19 Září 2011 13:25 |
|
Trénink - čtvrtek 15.9.2011 |
|
Středa, 14 Září 2011 20:35 |
|
Sejdeme se ve 14.00 hodin na Hraběnce. Indiánský běh cca 5 km. Prosím nedávejte dětem ani pití ani batůžky. Půjdeme chůzí střídavě s během a budeme plnit úkoly. Lenka |
|
Aktualizováno Středa, 14 Září 2011 20:36 |
|
Závody o víkendu 17. a 18.9.2011 |
|
Pondělí, 12 Září 2011 11:10 |
|
V sobotu máme pohárový závod v Jilemnici - rozpis je na našich stránkách. Přihlášky na moji emailovou adresu snebergrovazavináčintersport.cz a nebo přes přidat komentář pouze do středy 14.9. do 20 hodin. Kdo se nenahlásí, musí individuálně na místě. Posílám přihlášky písemně.
V neděli je závod v Jablonci nad Nisou. Účast pro zájemce individuální. Lenka |
|
Trénink - úterý 13.9.2011 |
|
Pondělí, 12 Září 2011 11:03 |
|
Sejdeme se ve 14.45 hodin na Hraběnce u buněk. Ročníky 2002 a 2003 hole na imitaci (musí být dlouhé jako na sjezdové lyžování). Lenka |
|
Středa, 07 Září 2011 09:22 |
|
Zítra se sejdeme před sportovní halou vyjímečně ve 13.20 hodin (musíme se podřídit volné hodině). Má pršet a být venku by bylo s malými dětmi náročné. Všichni musí mít čisté boty do tělocvičny (pan správce to sám zkontroluje). A každý si veme švihadlo. Lenka |
|
Přespoláky sobota 10.9. a neděle 11.9.2011 |
|
Úterý, 06 Září 2011 20:58 |
|
V příloze najdete propozice na víkendové přespoláky. Moc prosím o přihlášení - do Studence do středy do 20.00 hodiny a do Semil do čtvrtka do 17.00 hodiny. Buďto na můj email a nebo přes přidat komentář. Upozorňuji, že od ročníku 2003 a starší jde o Pohár Libereckého kraje - pohárový závod je tentokrát v neděli v Semilech. |
|
Aktualizováno Středa, 07 Září 2011 14:34 |
|
Pondělí, 05 Září 2011 10:43 |
|
Sejdeme se ve 14.45 hodin na Hraběnce. Jsou vítání i nováčci. Můžete okouknout první hodinu, vyzkoušet si to s námi. Těšíme se na Vás Lenka a Jana |
|
Trénink ve čtvrtek 1.9.2011 |
|
Úterý, 30 Srpen 2011 13:05 |
|
Sejdeme se v 15.00 hodin na Hraběnce. Běh. Lenka |
|
Úterý, 30 Srpen 2011 13:04 |
|
Od září 2011 se přesouvají tréninky na úterý a čtvrtek z důvodu využití společného autobusu na dojíždění za sněhem se sportovními třídami. Nebudeme se muset dopravovat auty. Prosím o zohlednění při vybírání kroužků. Lenka |
|
|
Propozice na první přespoláky 3.a4.9.2011 |
|
Úterý, 30 Srpen 2011 13:00 |
|
Prosím o přihlášky do čtvrtka, kdo pojede v sobotu na pohárový závd do Vysokého nad Jizerou. V neděli účast individuální, není to pohárový závod. lenka |
|
Aktualizováno Úterý, 30 Srpen 2011 13:01 |
|
Pokyny k VT Jablonec nad Nisou 5.-8.7.2011 |
|
Čtvrtek, 30 Červen 2011 09:46 |
|
V případě jakýkoliv dotazů pište do komentářů, odpovím vám. Těším se na všechny. Lenka |
|
Trénink - středa 29.6.2011 |
|
Úterý, 28 Červen 2011 19:07 |
|
Sejdeme se všichni v 15.00 hodin na Hraběnce. Kolo. Menší pojedou s Helenou po Hraběnce, větší s Petrem a Janou na etapu dál. A protože to je poslední trénink, máme pro vás překvapení. Vemte si ještě do pytlíčku plavky a po tréninku nás čeká koupání a opékání připravených špekáčků u Vyšanských. Konec bude kolem 19.00 hodiny. Já na opékání přijedu z Prahy. Lenka |
|
trénink - pondělí 27.6.2011 |
|
Neděle, 26 Červen 2011 18:52 |
|
Sejdeme se ve 14.30 hodin na stadionu a uděláme si kontrolní testy - běh 60m, dálka, běh 300-600 metrů, hod krykaťákem, pak se přesuneme na Hraběnku a dáme běh terénem od 500 metrů až po 1km (dle věku). Lenka |
|
|
|
|
<< Začátek < Předchozí 61 62 63 64 65 66 67 68 Další > Konec >>
|
|
Strana 64 z 68 |